نتایج جستجو برای عبارت :

شوهری که فحاشی می کند را سرنگون کنیم؟

چرخ زن، ای چرخ راغون!
همردیف ماه و خورشید و زمین،
همردیف چرخ گردون.
از تبار نور باشی
ملّت نورآفرینی،
لایق صد آفرینی!
روی غم اصلا نبینی،
تاجک من، تاجک من.
چرخ زن، ای چرخ راغون،
در ردیف چرخ گردون!
هم به رغم خصم ملعون
باد ظلمت سرنگون! تخت ظلمت سرنگون!
باد پیروز ی همایون!
باد پیروز ی همایون!
تاجک من، تاجک من!
آمد به دنیا در فضای سرد و ناپاکی
آلوده شد روح و روانش در هوسناکی
مانند گل در مزبله بالید و زیبا شد
در دام او افتاد یاسی مظهر پاکی
با صید خود برپا نمود او کاخ آمالش
شد سرنگون در قعر خودخواهی به بیباکی
چون پرتوقّع بود و از خودراضی و مغرور
افتاد از عرشش درون برزخی خاکی
باد جدائی ها به طوفانی بدل گشته
در عاقبت درگیر با وضع اسفناکی
او مُرد و در گور سیاه خود فرو رفته
شد سرنوشتش تلخ با پایان غمناکی .

فقط تبر نیست که به درخت آسیب می‌زند. آب که پای درخت نریزی، می‌خشکد. از درون می‌پوسد و خالی می‌شود. آن‌وقت به کوچک‌ترین بادِ خزانی فرو می‌ریزد. 
عاشقانه‌ها همیشه که با زخم جفا و خیانت سرنگون نمی‌شوند، بیشترشان آب نمی‌خورند. همان دوستت دارم‌های هر روزه، همان نگاه‌ها و ملاحت‌ها، همان‌ها پایشان ریخته نمی‌شود که می‌میرند. کم‌کم، آرام ...!
سند تحول در آموزش و پرورش یک ریل گذاری است. ابلاغ آن کافی نیست، باید انجام شود/ اولین چیزی که لازم است، روحیه انقلابی است. خداوند نخواهد گذشت از کسانی که با قلمشان روحیه انقلابی را تضعیف میکنند/ رضاخان را انگلیسیها و محمدرضا را انگلیس و آمریکا سر کار آوردند. انگلیسیها از رضاخان عصبانی شدند و به او گفتند برو و او رفت! خب اگر یک جو غیرت داری بگو نمیروم، بگذار تو را بکشند. انقلاب آمد این حکومت را سرنگون کرد. روحیه انقلابی، جان و روح این ملت است.
آقای رئیس جمهور در سفر استانی به استان آذربایجان شرقی در فرمایشی نسبت به زمان افزایش نرخ بنزین اظهار بی اطلاعی کردند و گفته اند:
 من هم مثل مردم صبح جمعه دیدم که قیمت بنزین تغییر کرده است.

قبول مسئولیت نمی کنید، حداقل نمک روی زخم مردم نپاشید...
به قول استاد رحیمپور ازغدی مردم ما از حکومت ما متدین تر و انقلابی تر هستند؛ الان ۳۵ سال است که مسئولین در جمهوری اسلامی می خواهند این نظام رو سرنگون کنند اما ملت نمی گذارند.
2434 - «مجتبی واحدی» از حامیان فتنه88 و اپوزیسیون فراری، با اذعان به وابستگی بسیاری از گروه‌های اپوزیسیون به کشورهای بیگانه، گفت:‌ “منفعت صدها نفر از پاریس تا لندن و از تورنتو تا نیویورک در آنست که جمهوری اسلامی سرنگون نشود ... زیرا با سرنگونی آن، همه اپوزیسیون‌نمایان از نان خوردن می‌افتند!”منبع: www.yon.ir/mzdr93
دانلود فایل اصلی
خطابیه به  سنایروسیه و مردم ایران 
بنام مسیح
بنام پدر، فرزند و روح القدس
بنام مریم عذرا
ما بعنوان یک فرزند کوچک مردم ایران در صورت تدارکات امپریالیسم و سرمایه‌داری جنایتکار غرب (اروپا، امریکا، ژاپن، اقیانوسیه) و کشورهای دست‌نشانده‌شان در امریکای لاتین برای جنگ سبک لیبی در ونزوئلا می‌طلبیم هر هواپیمای جنگی یا غیرجنگی که بدون اجازه دولت ونزوئلا وارد فضای هوایی آن کشور شود نظیر بمباران  سه هزار هواپیمای جنگی در جریان بمباران فضای ممنو
2415 - «امیرعباس فخرآور» مواجب‌بگیر
دولت آمریکا، که پیشتر وعده داده بود با کمک دولت آمریکا نظام
جمهوری‌اسلامی چهل سالگی و رنگ سال 98 را نخواهد دید، این‌بار نیز ادعا کرد
که حکومت ایران تا پیش از انتخاب دوباره ترامپ به‌عنوان رئیس‌جمهور آمریکا
سرنگون می‌شود و او به ایران برمی‌گردد!منبع: www.yon.ir/mzdr80
دانلود فایل اصلی
از دروغ گفتن باکی ندارد. به خیال خود، گمان می کند سود می برد. به هر کس که می رسد از زرنگی خود در بهره بردن از فرصت ها، سخن می گوید. بیچاره نمی داند که خداوند نور و سود را در گفتار و کردار راست و درست قرار داده و او مدت هاست گرفتار سنت الهی امهال شده.قیامت که فرا رسید، در دادگاه عدل الهی، هر آن چه با دروغ و حیله از دیگری ربوده را از وی باز پس گیرند.
"هر که برای برادر مؤمن چاهی بکند، سرنگون در آن افتد."
تفسیر جوامع الجامع ج 2 ص 322
2640 - «مصی علینژاد» پیمانکار سازمان سیا برای ترویج فرهنگ غربی و بی‌بندباری در جامعه ایرانی، چند روز پیش در مصاحبه با شبکه من‌وتو گفت: “اگر روزی جمهوری‌اسلامی سرنگون شود و انتخابات آزاد مانند کشورهای غربی برگزار گردد، چرا که نه؟! ... ممکن است برای انتخابات ریاست‌جمهوری یا مجلس کاندید شوم ...”وی چندی پیش در مواجهه با انتقادات گسترده پس از طلب غرامت 500 میلیون دلاری از اموال بلوکه شده ملت ایران در آمریکا، گفته بود که در پی رسیدن به قدرت نیست!لی

خیلی در مورد پندار نیک و گفتار نیک و کردار نیک سخن شنیده می شود
در زیر یک نمونه از مجازات های ایران در زمان ساسانیان اورده می شود تا ادعای برخی که آیین انها محبت و مهربانی و .... است دیده شود
  انواع مجازات ها در ایران قدیم. برای ترسانیدن متهمین آلات و ادوات مختلف شکنجه را در برابر چشم آنها می گستراندند . زندانیان را گاهی با انگشت بنصر می آویختند. و گاهی واژگون و گاهی با یک پا سرنگون بردار می کردند و با تازیانه هایی بافته از پی گاو میزدند. در زخم
آنکه با عشق حسینی گشته همدم زینب است 
آنکه بر سّر شهادت بوده مَحرم زینب است 

آنکه شور افکنده با شور حسینی بر جهان 
از ازل خو کرده با صد محنت و غم زینب است 

آنکه نامش زین اَب خوانده رسول کردگار 
چون نگویم من صفای اسم اعظم زینب است 

آنکه بر خوانَد حدیث اُمّ ایمن بر امام 
من به جرأت گویم آن زن هم حسین هم زینب است 

آنکه کاخ ظلم و استبداد را با یک خطاب 
کند و افکند از پی و بن ریخت بر هم زینب است 

دامن شیر خدا بین، شیر زن میپرورد 
در شهامت برتر
ببینید | یک جو غیرتی که در وجود رضاخان نبود!
۲۵ شهریور ۱۳۲۰، سالروز تعویض پادشاهی در حکومت پهلوی توسط انگلیسی‌ها ‌

رهبرانقلاب: رضای پهلوی -رضاخان- به وسیله‌ی انگلیس‌ها آمد سرِ کار، بعد در دوران شروع جنگ، گرایش به آلمانها پیدا کرد؛ معمار آلمانی بیاید، مهندس آلمانی بیاید، اینها انگلیس‌ها را عصبانی کرد؛ آنها خودشان او را سرِ کار آورده بودند، خودشان [هم] به او گفتند برو؛ و رفت.
خیلی خب انگلیس‌ها پیغام دادند [به رضاخان] که باید تو بروی! تو
این هفته منتظر یک اتفاق خوب بودم. نه اینکه قرار باشد اتفاق خوبی بیفتد ولی مثلا یک گروگان‌گیر را فرض کنید که با خودش شرط کرده اگر این هفته اتفاق خوبی نیفتد گروگانش را می‌کشد. اما گروگان‌گیر ما از آن گروگان‌گیرهای بی‌عرضه و دل‌رحم است و این هفته هم گروگان خودش را نمی‌کشد. کاری که برای چند سال گذشته، هفته به هفته تکرارش کرده است. به هر حال این هفته منتظر یک اتفاق خوب بودم که نیفتاد و تازه فهمیدم این چاهی که داخلش افتاده‌ایم عمیق‌تر هم هست.
حاج قاسم سلیمانی این مرد بزرگ ایران زمین به جمع یاران شهیدش سردارکاظمی
و دیگر عزیزان پیوست
و اینک ما همه ایرانیان یک صدا و همدل میگویم ای ترامپ عوضی 
ای ترامپ احمق
ای ترامپ دیوانه
ای ترامپ شمر زمانه
ای ترامپ جانی خر
آماده باش که ما ملت ایران پشت به پشت هم  دست به دست هم می آیم و تورا و دولت تورا سرنگون خواهیم کرد

از طرف بچه های ایران     
ازطرف سپاه ایران فعلا این چند تا موشک را نوش جان کنیند تا بقیه انتقام را برنامه
 مدیر بنیاد رند پال در گفتگو با شبکه «آر. تی»از نقش سازمان سیا در سازمان دهی اعتراضات اخیر گفت.
دنیل مک‌آدامز در این گفتگوی تلویزیونی تصریح کرد: دولت ترامپ از طریق "مرکز مأموریت ایران" در سازمان "سی. آی. ای" به ریاست مایکل دی آندری(اMichael D'Andrea) در اعتراض های چند روز اخیر ایران نقش بازی کرد. هدف مایک تغییر رژیم ایران با کمک سازمان مجاهدین خلق و گروه های تجزیه طلب است.مجری برنامه از مک‌آدامز می‌پرسد: آیا فکر می‌کنید که نا آرامی ایران فقط [کار رژیم
هروقت از جاده ی پیچ در پیچ حاشیه ی شهر رد میشیم پدرم خاطره ی تکراری اش از چهل سال قبل رو برای بار هزارم تعریف میکنه.خاطره ی سالی که خوک های جدید روی کار اومده بودن و خوک های قبلی که سرنگون شده بودن رو توی توی گونی های بزرگی میکردن و از این صخره ها و کوه های سنگی بلند اطراف شهر پرت میکردن پایین.پدرم اون سالها جوانی بوده به سن و سال حالای ما.چهار سال کوچکتر یا بزرگترش فرقی نمیکنه...سالها گذشته اما پدرم خاطره ی فریادهای مردهای توی گونی که از ارتفاعا
پهباد اسقاط !

وقتی دانشمند امریکایی تصور می کنم واینر در 1947 نخستین
کامپیوتر را ساخت این کامپیوتر به اندازه یک بلوک بزرگ چند طبقه آپارتمانی بود ولی
امروزه کامپیوتری می سازند بسیار بسیار بسیار ریزتر از یک سر سوزن ته گرد .

مطبوعات ایران تیتر زده اند « که ایران پهباد غول پیکر
امریکایی را سرنگون کرده است!» امروزه روز هر چه بهپاد کوچکتر و سبکتر باشد مدرن تر
است. این نشان می دهد که این بهپادی که این ها سرنگون کرده اند فوق العاده قدیمی و
اسقاط بود
دانلود فیلم سریع و خشن 4 با دوبله فارسی Fast & Furious 2009
نام فیلم: سریع و خشن 4 – Fast & Furiousژانر: اکشن ، جنایی ، درامکارگردان: Justin Linستارگان: Vin Diesel, Paul Walker, Michelle Rodriguezمحصول کشور: آمریکاسال انتشار: 2009امتیاز: 6.6 از 10مدت زمان: 1:46:52زبان: دوبله فارسی + زبان اصلیکیفیت: BluRay 1080p + BluRay 720pخلاصه داستان: «برایان او کانر» اکنون برای FBI در لس آنجلس کار میکند. او باید بهمراه «دامنیک تورتو» یک دلال مواد مخدر را سرنگون کند .
ادامه مطلب
سپاه پاسداران: در نخستین ساعات بامداد امروز یک فروند پهپاد جاسوسی "گلوبال هاوک" آمریکا بعد از تجاوز به حریم سرزمینی جمهوری اسلامی ایران در منطقه روبروی کوه مبارک استان هرمزگان، هدف آتش پدافند نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار گرفت و سرنگون شد.
گلوبال هاوک (ار کیو-۴) دوربردترین پهپاد عملیاتی جهان است. هواپیمای بدون سرنشینی است با دو بال بلند بدون پس‌گرایی شبیه به بال یک گلایدر، که برای سوار شدن روی هوا و کاهش مصرف سوخت در ارتف
ساعت از هشت شب هم گذشته. لپتاپ را روشن می‌کنم. روی صفحه‌ای که باز است، دکمۀ اف 5 را دوباره فشار می‌دهم. در این چند روز دکمۀ اف 5 لپتاپم به اندازۀ هزار کلیک پیرتر شده. دوباره اف 5 و این‌بار صفحه‌ای آشنا. گوگل دوباره رخ نشان می‌دهد. «دائماً یکسان نباشد حال دوران.»
ساعت از هشت گذشته و خوب که فکر می‌کنم، می‌بینم من هم همچون دکمۀ اف 5 لپتاپ، به اندازۀ هزار کلیک پیرتر شده‌ام. نه، فرسوده شده‌ام. فرسوده کلمۀ بهتری است. نه تنها من، که همه به اندازۀ هزا
دیروز صبح خبری نبود. ولی بعد ازظهر اعتراضات شروع شد. خیلی ساده. مردم خیابان‌ها رو بستند.‌ بعضی از مردم حواسشون به سوءاستفاده دشمن بود. بعضی جاها کمتر مراقب بودند.شوهرم شب توی خیابان‌ها رفته بود. سنگ و خورده شیشه و سطل آشغال و ... کف خیابون و اموال عمومی خراب و ... نرده‌ها و ایستگاه‌های اتوبوس، بانک و پمپ بنزین...
هیچ خبری از اون رئیس جمهور و اصلاحات‌چی‌هایی که تا الان به منافق بودنشون شک داشتیم نیست.
خدا لعنتشون کنه. همشون ساکت اند. منتظر موند

انقلاب ۱۳۵۷ ایران یا انقلاب بهمن ۵۷ در ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ هجری خورشیدی (۱۱ فوریه ۱۹۷۹) با مشارکت طبقات مختلف مردم انجام پذیرفت و نظام پادشاهی پهلوی را سرنگون و زمینهٔ روی کار آمدننظام جمهوری اسلامی به رهبری مرجع تقلید شیعه، روح‌الله خمینیرا فراهم کرد. تفکرات و شخصیت‌های اسلامی در این انقلاب ضدسلطنتی حضور برجسته‌ای داشتند و خمینی آن را انقلاب اسلامی خواند. علاوه بر اسلام‌گرایی، ایدئولوژی‌های مختلفی نظیر 
پنجه دستانش را از روی پیشانی تا میان موهای مشکی‌اش فرو برد و انگار فراموشش شده بود این دختر مجروحی که مقابلش مثل جنازه افتاده، روزی #عشقش بوده که به تندی توبیخم کرد :«تو واقعاً نمی‌فهمی یا خودتو زدی به نفهمی؟ اون بچه‌بازی‌هایی که تو بهش میگی #مبارزه، به هیچ جا نمی‌رسه! اگه می‌خوای حریف این #دیکتاتورها بشی باید بجنگی! ما مجبوریم از همین وحشی‌های وهابی استفاده کنیم تا #بشار_اسد سرنگون بشه!»...

ادامه داستان در ادامه مطلب...

متن کامل داستان
به نام خدای شنهای طبس

ترامپ اعلام کرد جان بولتون مشاور امنیت ملی خود را اخراج کرده، جان بولتون همواره به دنبال جنگ آمریکا با ایران بود، وی در سال 2003 نیز در تلاش بود جرج بوش بعد عراق به ایران حمله کند! رویه ترامپ بعد سرنگونی پهباد جاسوسی به اینجا رسید و شاید دیکته جمله رهبر انقلاب باشد که فرمودند نه با اینها مذاکـره خواهـیم کرد نـه جنگ خواهد شد !!  

یک رسانه چینی در خصوص برکناری جان بولتون اعلام کرد:
مرد جنگ‌طلب آمریکایی که همواره در سودای

هو الرووف

وصیت یک سردار ایرانی
گر که همت داری ای دشمن بیا گوش این سخن کناین تن بی جان من با پرچم ایران کفن کنبار دیگر چون مسیحا زنده کن جانی ب تن کنیعنی این سرباز را مدفون تو در خاک وطن کن                                 تا سرافرازی ببخشم در جهان ایرانیان راجسم اندر کار سربازی به یک ارزن نیرزدعشق بر دل خیمه گر زد جان به یک سوزن نیرزدجان من در بند تو با زجر جان کندن نیرزددر ره حفظ وطن یک دانه جو این تن نیرزد                             
نسخه دوبله فارسی نیز افزوده شد
دانلود فیلم Fast & Furious 2009
کیفیت : Bluray 1080p
ژانر : اکشن, ماجراجویی, هیجان انگیز
کارگردان : Justin Lin
ستارگان : Jordana Brewster, Michelle Rodriguez, Paul Walker, Vin Diesel
سال : 2009
کشور : آمریکا, ژاپن
سازندگان : Chris Morgan,Gary Scott Thompson
مدت زمان : 1 ساعت و 47 دقیقه
«برایان او کانر» اکنون برای FBI در لس آنجلس کار میکند. او باید بهمراه «دامنیک تورتو» (وین دیزل) یک دلال مواد مخدر را سرنگون کند.
ادامه مطلب
راستش را بخواهی با اینکه این‌ همه تلاش میکنم خیلی چیزها را در زندگیم بازبینی کنم و اسیر کلیشه‌ها نشوم؛ گاهی بعضیشان گریبانم را میگیرد." معمولا دخترها مقصرند." این فرض از آن اول تاریخِ آدمیزاد بوده و حوا ادم را گول زده! هر پادشاهی سرنگون شده پای یک زن حیله گر در میان بوده یا وقتی به کسی تجاوز میشود حتما کرم از خود درخت است. هرچه سعی میکنم اسیر این کلیشه‌ی منتقل شده در روح بشر نشوم گاهی از دستم در میرود. وقتی کسی از من خوشش می اید خودم را ملامت م
برای حکومت مصدق که نفت را ملی کرد و گرفتار کودتای امریکایی ۲۸مرداد شد
برای کودکان و زنان و مردان مظلوم هواپیمای سرنگون شده توسط ناو آمریکا
برای تحریم‌های ناجوانمردانه اقتصادی
برای تحریم‌های دارویی و درد‌های بی‌پایان بیماران وطنم
برای خون تمام مظلومان خاورمیانه و ترورهای بی‌پایان آزادگان جهان
برای گستاخی‌ها تهدید‌ها و توهین‌های آمریکای منفور
برای صلح، گوهری که از منطقه ما گرفتند
برای رعب و وحشت‌هایی که داعش، این زاده‌ی نامشروع ا
به نام خدای شنهای طبس

ترامپ اعلام کرد جان بولتون مشاور امنیت ملی خود را اخراج کرده، جان بولتون همواره به دنبال جنگ آمریکا با ایران بود، وی در سال 2003 نیز در تلاش بود جرج بوش بعد عراق به ایران حمله کند! رویه ترامپ بعد سرنگونی پهباد جاسوسی به اینجا رسید و شاید دیکته جمله رهبر انقلاب باشد که فرمودند نه با اینها مذاکـره خواهـیم کرد نـه جنگ خواهد شد !!  

ک رسانه چینی در گزارشی در خصوص برکناری جان بولتون اعلام کرد: مرد
جنگ‌طلب آمریکایی که همواره
تصور شد جزئیات را درک می توانیم؛پس گفتند بالاتر از سیاهی رنگی نیست!
گمان بردیم برای برتر بودن باید به سیاهی پیوست و اینچنین سفیدی ها نزد ما روسیاه شدند تا قاعده رنگ ها به هم بریزد.
هرچه گفتند خطاب به در بود لیک پاسخ از دیوار آمد و آنچه دیوار پاسخ داد شماتت در بود!
باج به شغال ندادیم تا عزتی باشد،آنچه حاصل شد ته مانده ی سفره ی کفتارها بود.
روزگار به نفع ما چرخید و چاقوشان دسته خود را برید،به ظن خود در مسیر پیروزی بودیم غافل از اینکه قرار است سرما
در تاریخ 1399/02/21 ناو جماران، ارتش جمهوری ایران،  ناوچه کنارک را هدف حمله موشکی قرار داد.

و با یک موشک کروز، ناوچه جماران به ناوچه کنارک شلیک کرد و تا کنون 19 تن کشته شدن که البته تعداد تلفات بیش از این تعداد است.

124 روز قبل در تاریخ 18 دی ماه هواپیمای اوکراینی توسط خطای حیوانی پدافند سپاه سرنگون شد و 176 مسافر این هواپیما به خاک و خون کشیده شدند

و تا کنون اطلاعات جعبه سیاه هواپیما استخراج نشده است بعد از 124 از خطای حیوانی سپاه، این بار ارتش دچا
دانلود رایگان فیلم شغل پر خطر با دوبله فارسی Extreme Job 2019
Download Film Extreme Job 2019
با تمام کیفیت ها ۴۸۰, ۷۲۰ , ۱۰۸۰ و لینک مستقیم از نایس موزیکا
پخش آنلاین + لینک پرسرعت فیلم شغل پرخطر
برنده 1 جایزه و نامزد 2 جایزه دیگر
ژانر فیلم : اکشن، کمدی، جنایی
زبان فیلم : دوبله فارسی + سانسور شده
سال انتشار : 2019
محصول کشور : کره جنوبی
کارگردان : لی بیونگ-هیون
کیفیت : 1080p / 720p
بازیگران : گنگ میونگ، لی هانوی، جون سیوک هیو، جانگ جین هی، جین شین کیو، کیم سونگ ایوی، لی دونگ

شب است و سرما و خستگی و گاه بی نظمی. اما جمعیت انگار از دل زمین می جوشد و فوران می کند.
زلزله که می آید مردم بیرون می ریزند برای آن که در امان بمانند. این بار مردم ساعت هاست که از خانه بیرون زده و آواره بیابان های اطراف جمکران شده اند، از سوز سخت سرما در امان نیستند، راحتی و آسایش را رها ساخته و سر پا ایستاده اند در استقبال از پیکر سوخته قهرمانی که بک عمر به پایشان ایستاد و اسوه عزت و غیرتشان بود.
قم امروز رنگ قیام داشت. فریادها نغمه انتقام بود.
به گزارش عصرحباد؛ لاشه پهپاد جاسوسی آمریکا که در سحرگاه روز گذشته (۳۰ خرداد) پس از تجاوز به حریم هوایی جمهوری اسلامی ایران با آتش سامانه پدافندی «سوم خرداد» نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سرنگون شده بود به نمایش درآمد.
عکس از خبرگزاری های داخلی
نام فیلم: شغل پرخطر – Extreme Job | ژانر: اکشن، کمدی، جنایی | تاریخ انتشار: سال 2019
زبان: دوبله فارسی + کره ای | مدت زمان: 01:51:09
حجم: متفاوت | محصول کشور کره جنوبی | امتیاز: 7.1 از 10
خلاصه داستان:گروهی از کارآگاهان باتجربه برای سرنگون کردن باندی خلافکار تصمیم می‎گیرند عملیات مخفی خود را از طریق تاسیس یک رستوران پیش ببرند. اما هنگامی که رستوارن آنها معروف می‎شود، شرایط تغییر می‎کند و…
دانلود فیلم پس از پرداخت به صورت مستقیم
قیمت محصول 2000 تومان
حجم فایل:
در تاریخ 1399/02/21 ناو جماران، ارتش جمهوری ایران،  ناوچه کنارک را هدف حمله موشکی قرار داد.

و با یک موشک کروز، ناوچه جماران به ناوچه کنارک شلیک کرد و تا کنون 19 تن کشته شدن که البته تعداد تلفات بیش از این تعداد است.

124 روز قبل در تاریخ 18 دی ماه هواپیمای اوکراینی توسط خطای حیوانی پدافند سپاه سرنگون شد و 176 مسافر این هواپیما به خاک و خون کشیده شدند

و تا کنون اطلاعات جعبه سیاه هواپیما استخراج نشده است بعد از 124 از خطای حیوانی سپاه، این بار ارتش دچار
اخیرا شاهد این هستیم که بعضی ها در فضای مجازی نگران انتقام خون سردار سلیمانی رو دارند و از پیام تویت ترامپ مبنی بر حمله به برخی از مکان های فرهنگی ایران به هراس افتادن.
اگه یادتون باشه در تاریخ ۳۰ خرداد ۹۸ زمانی که پهپاد آمریکا بعد از نقض حریم هوایی ایران به اندازه   هفت کیلومتر و عدم توجه به اخطار پدافند هوایی ایران سرنگون میشه، ساعاتی بعد لفاظی های ترامپ آغاز میشه، یادمه یک پیام تویتی از ترامپ ارسال میشه (ایران مرتکب اشتباه بزرگی شد) و بعد
King of Defense_The Last Defender v1.15 + Mod – بازی استراتژی و برج دفاعی جالب اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین
King of Defense_The Last Defender بازی جدید، سرگرم کننده و جالب در سبک بازیهای استراتژیک – برج دفاعی از استودیوی بازیسازی GCenter برای اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و برای اولین بار در ایران به همراه مود حضورتان معرفی گردیده است! دنیای زیبا توسط نیروهای تاریکی تهدید می شود! آنها در همه جای پادشاهی
صدای شجریان برای من این‌طور بوده که از یک جایی دیگر صرفاً تصنیف گوش کردن مرا راضی نمی‌کند. از من بپرسی شجریان را باید در آلبوم گوش داد. باید پیش درآمد و درآمد و ساز و آواز گوش کنی تا به تصنیف برسی. صدای شجریان را باید جرعه جرعه نوشید. باید مزه مزه کرد. شجریان باید ذره ذره توی وجودت ته‌نشین شود.
محمد ضیمران در صفحه‌ی هفت کتاب "گذر از جهان اسطوره به فلسفه" نوشته: اسطوره نیازهای عمیق دینی و اخلاقی را برآورده می‌کند. حتا در مواردی می‌تواند پاسخگو
انلود فیلم Extreme Job 2019 , دانلود فیلم شغل پر خطر , دانلود فیلم جدید , دانلود فیلم خارجی , دانلود فیلم 2019 , دانلود فیلم , فیلم سینمایی جدید
کیفیت HD 1080p , HD 720p – سانسور شده
فیلم شغل پر خطر دوبله فارسی و سانسور شده و هیچ گونه صحنه غیر اخلاقی و مغایر با شئونات اسلامی ندارد.
نام اثر: شغل پر خطر Extreme Job
کیفیت: HD 1080p , HD 720p
ژانر: اکشن | کمدی | جنایی
مخاطب: این فیلم به افراد زیر 13 سال توصیه نمی شود.
نوع فیلم: سینمایی
محصول: کره جنوبی فیلم Extreme
ساقی شبیه ساقی کوثر نیامدهجز او کسی به جای پیمبر نیامدهجز او برای فاطمه همسر نیامدهاز کعبه جز علی احدی در نیامدهیعنی کسی به پاکی حیدر نیامدههر کس غلام فاطمه شد در پناه اوستشاهی که عرش دوش نبی جایگاه اوستدر معرکه سلاح نبردش نگاه اوستاین گیسوی سیاه که تنها سپاه اوستبر شانه اش سیاهی لشکر نیامدهاولاد مرتضی همه ذاتاً مطهرندقرآن ناطقند، شفیعان محشرندشاهان روزگار غلامان قنبرندخدّام عرش گوش به فرمان حیدرنددور و برش که قحطی نوکر نیامدهابروش وق
اتحاد جماهیر شوروی، اوکراین، چرنوبیل، فروپاشی، نظام مقدس دروغ، هواپیمای اوکراینی، انتقام سخت واقعیت از دروغ. لابد این بار هم در کهریزکِ هواپیما یک روح‌الامینی بود که مننژیت نگرفته بود. کدام تولید داخلی؟ وقتی فشار را هم از جنس خارجی‌اش قبول می‌کنید. زندگی یک فیلم‌نامه غم‌انگیز نیست که کارگردانش نون نرسیدن آدم‌ها را بخورد، او با همین نرسیدن، آدم‌ها را می‌خورد. هواپیمایی سرنگون شده است و به آن‌هایی که روی زمین مانده‌اند، می‌گویند با
دانلود آهنگ این بانگ آزادی کز خاوران خیزد
Download Music In Bang Azadi
دانلود آهنگ انقلابی این بانگ آزادیست کز خاوران خیزد از محمد گلریز
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …
متن آهنگ این بانگ آزادی کز خاوران خیزد
الله اکبر خمینی رهبر ، الله اکبر خمینی رهبر
این بانگ آزادیست کز خاوران خیزد فریاد انسانهاست کز نای جان خیزد
اعلام طوفانهاست کز هر کران خیزد آتشفشان قهر ملت های در بند است
حبل المتین توده های آرزومند است
الله اکبر خمینی رهبر ، الله ا
توماس اندروز، طراح کشتی بزرگ و مشهور تایتانیک بود. او چنان از ساخته
دست خود مغرور بود که گفت: حتی خدا هم نمی تواند این کشتی را غرق کند!

کشتی تایتانیک در همان سفر نخست، غرق شد و بسیاری از سرنشینانش به
همراه سازنده و طراح آن جان سپردند.

وین استنلی، فانوس دریایی بزرگ و مشهوری را ساخته بود. می گفت: هیچ
طوفان و بارانی نمی تواند آنچه من ساخته ام را ویران کند. برای تعمیر فانوس دریایی
اش رفته بود که بر اثر طوفان، تخریب شد و خودش نیز همان جا جان سپرد.

مع
ساقی شبیه ساقی کوثر نیامدهجز او کسی به جای پیمبر نیامدهجز او برای فاطمه همسر نیامدهاز کعبه جز علی احدی در نیامدهیعنی کسی به پاکی حیدر نیامدههر کس غلام فاطمه شد در پناه اوستشاهی که عرش دوش نبی جایگاه اوستدر معرکه سلاح نبردش نگاه اوستاین گیسوی سیاه که تنها سپاه اوستبر شانه اش سیاهی لشکر نیامدهاولاد مرتضی همه ذاتاً مطهرندقرآن ناطقند، شفیعان محشرندشاهان روزگار غلامان قنبرندخدّام عرش گوش به فرمان حیدرنددور و برش که قحطی نوکر نیامدهابروش وق
جان به شمشیر غمش دادم چو مرغی نیمه جان 
دل  به سودای رخش بستم به تیغی بی امان

گر که سودای دلم را کس ندانست و نوشت
بیشک او نارد* خبر از راه عشقش بی گمان

من در این سودا ندانم چُون بُوَد حالم کنون
تا بگویم شرح دردم با زبان بی زبان

هر که در دامِ غمش افتاده با سر سرنگون
سر به سجده دارد و جانش رود بر آسمان

صید او هر کس نگردد، زانکه صیادی چو او
تیر عشقش جان دهد و جان ستاند در نهان

تا که دل از ناوک جانسوز مژگان شد هدف
می نشیند در دل و قد را کند همچون
نبرد خیر و شر از قدیمی‌ترین دغدغه‌های انسانی است که به درون‌مایه‌ی داستان‌های زیادی در تاریخ ادبیات و سینما تبدیل شده است. در این نبردها قهرمان‌ها  در برابر ضدقهرمان‌ها که قدرت را در دست دارند، قد علم می‌کنند و برای نجات دنیا تلاش می‌کنند. علاوه بر داستان‌هایی با سبک و روایت واقعی، بسیار از داستان‌های دنیای فانتزی و تخیلی نیز در این ژانر آفریده شده‌اند. نویسندگان برجسته‌ای  آثار خارق‌العاده‌ای با درون مایه‌ی نبرد خیر و شر با تم
نیمه شهریور یاد آور سالروز تاسیس سازمانی التقاطی است که طبق ادعای موسسان اولیه، برای مبارزه با حاکمان ظالم پهلوی با معیارهای اسلامی بنا شده بود . اما طولی نکشید نامتجانس بودن آن با ایدئولوژی اسلامی و گرایش مهره های اصلی سازمان با مارکسیست بر ملاء و نهایتا به انحراف گرایید . مسعود رجوی که خود بر گرفته ازیک گرایش انحرافی درون سازمانی بود، بدلیل همکاری با ساواک شاهنشاهی جان سالم از اعدام بدر برد و در کمال دجالیت با طرح شعار واهی مبنی بر اینکه
من هنور کار دارم، کلی کار نکرده که یک مرتبه خواب می‌آید و مرا با خودش می‌برد، درست مثل یک آجان یا یک فرشته‌ی مرگ. آن قدر سرزده که فرصت نمی‌کنم سرم را از روی کاغذ بردارم. من هنوز حرف دارم، می‌گویند سفره‌احترام دارد، اما با این وجود مرا از سر سفره دلم بلند می‌کند این خواب. چون تاریخ نخوانده‌ام، مهم نیست چه تاریخی از این جغرافیا از خواب بیدار شوم. سیصد و نه سال هم که در غار خواب باشم، چون به شهر آیم، هنوز داریم یک آقا بالا سر را سرنگون می‌کنیم
جان به شمشیر غمش دادم چو مرغی نیمه جان 
دل  به سودای رخش بستم به تیغی بی امان

گر که سودای دلم را کس ندانست و نوشت
بیشک او نارد* خبر از راه عشقش در گمان

من در این سودا ندانم چُون بُوَد حالم کنون
تا بگویم شرح دردم با زبان بی زبان

هر که در دامِ غمش افتاده با سر سرنگون
سر به سجده دارد و جانش رود بر آسمان

صید او هر کس نگردد، زانکه صیادی چو او
تیر عشقش جان دهد و جان ستاند در نهان

تا که دل از ناوک جانسوز مژگان شد هدف
می نشیند در دل و قد را کند همچون

بهترین مشاور سبد فعلی برای جابجایی سهم رشده کرده با سهم رشد نکرده شما در بورس با معرفی سهام پرسود با دید کوتاه مدت و میان مدت (امروز یک سهم با دید میان مدت  با بازدهی 200 درصدی به کاربران گروه vip معرفی میکنیم شما هم برای عضویت و پرداخت به شماره 09351307055 در تلگرام در ارتباط باشید
مجلس نمایندگان آمریکا تصویب کرد: حمله به ایران بدون مجوز کنگره ممنوع استمجلس نمایندگان آمریکا به یک متمم لایجه بودجه دفاعی این کشور رای داد که اگر به تصویب نهایی برس
نبرد خیر و شر از قدیمی‌ترین دغدغه‌های انسانی است که به درون‌مایه‌ی داستان‌های زیادی در تاریخ ادبیات و سینما تبدیل شده است. در این نبردها قهرمان‌ها  در برابر ضدقهرمان‌ها که قدرت را در دست دارند، قد علم می‌کنند و برای نجات دنیا تلاش می‌کنند. علاوه بر داستان‌هایی با سبک و روایت واقعی، بسیار از داستان‌های دنیای فانتزی و تخیلی نیز در این ژانر آفریده شده‌اند. نویسندگان برجسته‌ای  آثار خارق‌العاده‌ای با درون مایه‌ی نبرد خیر و شر با تم
Clash Royale v2.8.2 – دانلود آپدیت بازی محبوب و فوق العاده “کلش رویال” اندروید
اپدیت جدید 14 تیر ماه در اسرع وقت تقدیم شما عزیزان
بازی آنلاین است
Clash Royale – کلش رویال اندروید بازی پرطرفدار و فوق العاده زیبای استراتژیک از سوپرسل خالق بازی های محبوب Clash Of Clans و Boom Beach است که برای سیستم عامل های مختلف عرضه شده است و نسخه اندرویدی اش تا به امروز بیش از 500.000.000 بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان از گوگل پلی دریافت شده و از محبوب ترین ها به شمار می رود! بازی C
دانلود فیلم سریع و خشن 4 با دوبله فارسی Fast & Furious 2009
با لینک مستقیم و دو کیفیت BluRay 1080p + BluRay 720p
نام فیلم: سریع و خشن 4 – Fast & Furious
ژانر: اکشن ، جنایی ، درام
کارگردان: Justin Lin
ستارگان: Vin Diesel, Paul Walker, Michelle Rodriguez
محصول کشور: آمریکا
سال انتشار: 2009
مدت زمان: 1:46:52
زبان: دوبله فارسی + زبان اصلی
کیفیت: BluRay 1080p + BluRay 720p
حجم: 849 مگابایت + 1.59 گیگابایت
خلاصه داستان: «برایان او کانر» اکنون برای FBI در لس آنجلس کار میکند. او باید بهمراه «دامنیک تورتو» یک دل
۴۱سال پیش الله اکبر گفتیم و شاه را سرنگون کردیم و خیال‌مان راحت شد. اما دوتا شاه دیگر باقی مانده بود. یکی همان به قول فیدل کاسترو در سفرش به ایران: «شاه بزرگ‌تر» یعنی آمریکا و دیگری به قول بنده «شاه‌های کوچک‌تر» در داخل ساختارهای خود جمهوری اسلامی. آنانکه پیش از سال ۵۷ شاید رعیت بودند اما پس از انقلاب با حضور در بعضی موقعیت‌ها و مدیریت‌ها خوی شاهی و عقدهٔ پادشاهی خویش را آشکار کردند. مجال‌دادن به این جماعت مایهٔ تحریف انقلاب و انتقاد حق‌
سازمان مجاهدین فرقه ضد بشری رجوی که بعد از جابجایی از همجواری ایران به
آلبانی و پایان وعده های هر ساله سرنگونی و بن بست تشکیلات نظامی و بی معنی
شدن کلمه ارتش به اصطلاح آزادیبخش و بسته شدن دریچه پذیرش و از کار افتادن
صدای فریب و نیرنگ از رادیو فرقه که روزی جوانان ایران زمین را مخاطب قرار
می داد و فریاد می زد از هر راهی که می دانید و می توانید به ارتش به
اصطلاح آزادیبخش بپیوندید ، حال در باتلاق آلبانی گیر افتاده و راه گریزی
برایش باقی نمانده
برای ایجاد زمین بازی کودکان، چمن مصنوعی باید شرایط زیر را داشته باشد:
 تمیز و پاکیزه باشد و استانداردهای بهداشتی را رعایت نموده تا برای سلامتی کودکان تهدیدی ایجاد نکند.
نرم و لطیف باشد تا خراش و آسیب بر روی پوست بدن کودکان ایجاد نکند
 رنگ های زیبا و طبیعی داشته باشد و منظره زیبایی را در زمین بازی کودکان ایجاد نماید.
بنابراین هنگام انتخاب چمن مصنوعی زمین بازی برای کودکان باید به این نکات توجه فرماییدبه دلیل تنوع مدل های چمن مصنوعی، باید دو م
تو بیشتر خواب هایی که میبینم، در حال پرواز هستم. بی اینکه پری داشته باشم، خیلی راحت دست ها رو تکون داه و پرواز میکنم یا اینکه گاهی حتی بی اینکه دست ها رو مثل پرنده ها تکون بدم، پرواز میکنم.
البته این رو بگم به این سادگی ها هم نیست. خیلی وقت ها مردم اذیتم میکنن. با چوب و چماق و سنگ و خلاصه هر چیزی که بشه، سعی میکنن منو سرنگون کنن یا کاری کنن که پرواز نکنم.
ولی خوب چیزی که هست در این خواب ها، پرواز کردنِ من یا برای فرار از دست خطر یا کمک کردن به مردم ه
این کتاب هم تموم شدو من کلی باهاش حال کردم . واقعا نمیدونستم چجوریه مترجمم چیزی ننوشته بود اولش. ولی به مرور که خوندم خب مسلما فهمیدم جریان از چه قراره. کتاب خوبی بود فقط درمورد نقاشی و یا خود پیکاسو نبود یعنی بود اما خب چجوری بگم نمیدونم :/ میشد ازش یادگرفت که چجوری به قضیه نگاه کرده . ویا چیزایی بود که در مورد شاید ادمای دیگه یا هنرای دیگه هم صدق میکرد. شایدم من اشتباه میکنم نمیدونم فقط احساس کردم اینجوری بود. همین امروز ساعت پنج بیدار شدم ظر
بر صفوف دشمنان می تاخت سردار رشیددشمنان را سرنگون می ساخت سردار رشید
چشم او افتاد چون بر کودکان تشنه لباز خجالت سر به زیر انداخت سردار رشید
پای نیزه دید خواهر را اسیر بند غمزین مصیبت رنگ خود را باخت سردار رشید
کودکی از ناقه می افتاد بر روی زمینروی نی با درد او می ساخت سردار رشید
کرد اهدا هستی خود را به مولایش حسین(ع) بر برادر دین خود پرداخت سردار رشید
با دو دست خود که از پیکر جدا افتاده بودپرچم اسلام را افراخت سردار رشید
این داستان در چند سایت بصورت نثر و خیلی کوتاه نوشته شده که بنده به صحت حقیقت داشتن یا نداشتن آن مطمن نیستم
 آن را مطالعه کردم متوجه شدم  که هر نویسنده  فقط از منظر خاص خودش به آن پرداخته و در آنها اختلافاتی وجود دارد به این خاطر تصمیم گرفتم داستان را بصورت مثنوی  و از دید گاهی دیگر مورد قضاوت قرار دهم ، دوستان میتوانند 
این داستان را با همین عنوان در گوگل مطالعه کنند ، و دیدگاه خود را 
اگر مایل بودند با بنده در میان گذارند ،
در ضمن به علت طولا
توفان که از شیراجان (نام پیشین سیرجان) گذشت غم و اندوه بسیار برجای گذاشت. بسیاری از خانه ها و درختان را خراب و سرنگون ساخت دل مردم گرفته غمگین بود. در این آشوب زمانه پسری به نام نیما دلباخته دختری شده بود که نامش نِیشام بود. نیما سالها دور از خانواده و در سفر زندگی کرده بود و چهار برادر داشت که هر یک دارای ثروت و اندوخته ای بودند. پدر نیشام بارها به خانواده نیما گفته بود هر یک از برادران دیگر خواستگاری می کرد، مشکلی نبود. اما نیما توان اداره زند
ساقیا! باز خماریم به جامی بنواز / خاطر خسته ما را به سلامی بنواز
گر میسر نشود بگذری از کوچه ما / گاه گاهی دل ما را به پیامی بنواز
* * * *  پیامک مخصوص سلام کردن * * *

سلامت میکنم ای غنچه ی راز / تو بودی از برای عشقم آغاز
تویی تنها دلیل زنده بودن / ندارم طاقتت با چشم در ناز

سلام من به غنچه ای که صبحدم به خنده باز می شود

سلام  بهونه قشنگ من برای زندگی آره بازم منم همون بهونه همیشگیفد
به قلم دامنه : به نام خدا. این متن زیر را در پاسخ به یک کاربر در «مدرسه‌ی فکرت» دادم، که در دامنه بازنشر می‌دهم. چون دیشب در نشستی در قم دعوت بودم و با عزم راسخ پا روی پرچم آمریکا گذاشتم، که این کاربر کار مرا نادرست دانست.

عکاس: دامنه. قم. 10 بهمن 1398.

دامنه. در نشست بالا

عکس پا گذاشتنم بر روی پرچم آمریکا
متن پاسخ دامنه:

سلام آقای....من برای این‌که جناب‌عالی ازین دیدگاه در باره‌ی آمریکا، برخورداری به شما اشکالی وارد نمی‌کنم؛ زیرا با شنا
شهیدِ دفاع مقدس

شهیدِ مدافع حرم

"شهید حاج محمد ابراهیم همت"

"شهید حاج قاسم سلیمانی" 

بخشی از وصیتنامه شهید همت
:

.

« از طرف من به جوانان بگویید

چشم شهیدان و تبلور خونشان

به شما دوخته شده است

.

به پا خیزید

اسلام را و خود را دریابید

نظیر انقلاب اسلامی ما

در هیچ کجا پیدا نمی شود
»

.

.

بخشی از وصیتنامه شهید سلیمانی
:

.

« وصیت می‌کنم

اسلام را در این برهه

که تداعی‌ یافته در

انقلاب اسلامی

و جمهوری اسلامی است

تنها نگذارید

.

دفاع از اسلام

توفان که از شیراجان (نام پیشین سیرجان) گذشت غم و اندوه بسیار برجای گذاشت. بسیاری از خانه ها و درختان را خراب و سرنگون ساخت دل مردم گرفته غمگین بود. در این آشوب زمانه پسری به نام نیما دلباخته دختری شده بود که نامش نِیشام بود. نیما سالها دور از خانواده و در سفر زندگی کرده بود و چهار برادر داشت که هر یک دارای ثروت و اندوخته ای بودند. پدر نیشام بارها به خانواده نیما گفته بود هر یک از برادران دیگر خواستگاری می کرد، مشکلی نبود. اما نیما توان اداره زند

این غزل بر مبنای این کلیپ زیبا سروده شده 
لطفا کلیپ را با دقت مشاهده فرمائید 
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

خوش نگر گردش ایام به موئی بند است 
وین همه کوکبه و نام، به موئی بند است 

غیرت عشق چو یک شعله بر عالم بزند 
اول و
انقلاب ۱۳۵۷ ایران یا انقلاب بهمن ۵۷ در ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ هجری خورشیدی (۱۱ فوریه ۱۹۷۹) با مشارکت طبقات مختلف مردم انجام پذیرفت و نظام پادشاهی پهلوی را سرنگون و زمینهٔ روی کار آمدن نظام جمهوری اسلامی به رهبری مرجع تقلید شیعه، امام خمینی را فراهم کرد. در زیر ویدیویی از مستند انقلاب اسلامی را تماشا میکنید
  متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

اول و

اول و

اول و
بنداول:در صورتیکه طویل باشد : این اشخاص فعال و دارای اراده قوی و اعتماد بنفس بوده و برای ترقی و پیشرفت خود میکوشند .
اگر خیلی طویل باشد: صاحب دست با اراده قوی، دیگران را تحت تسلط خود در میآورد .چنانچه کوتاه بلندی آن بحد متوسط باشد: گرچه ایندسته نمیتوانند بر دیگران تسلطی پیدا کنند ولی دارای قوه مقاومت بوده و تحت تسلط دیگران هم واقع نخواهند شد .بند اول کوتاه : این اشخاص بی اراده وزودرنج در تحت تسلط دیگران قرار میگیرند .
اگر خیلی کوتاه باشد : صاحب د
به قلم دامنه: به نام خدا. شرحی بر لغتِ «پَلی». این واژه‌ی مازندرانی بسیار پُرکاربرد است. و اگر به مثال‌هایی که در زیر می‌نویسم دقت گردد، بخشی از آن شکافته می‌شود:۱. ریشه‌اش به نظر من از واژه‌ی پهلُو گرفته شد.
۲. معنی‌های متفاوت می‌دهد.
۳. گاه یعنی نزد. مثلاً: بیا پلی من. یعنی بیا نزد من.
۴. گاه معنی ڪنار می‌دهد. مثلاً بور وِن پلی هِنیش.
۵. گاه معنی افتادن می‌دهد، مثلاً مجسمه‌ی شاه، پلی بورده.
۶. گاه یعنی ریختن. مثلاً تمام خورش ره خاش بشقاب دله
به قلم دامنه: به نام خدا.  شرحی بر لغتِ «پَلی». این واژه‌ی مازندرانی بسیار پُرکاربرد است. و اگر به مثال‌هایی که در زیر می‌نویسم دقت گردد، بخشی از آن شکافته می‌شود:۱. ریشه‌اش به نظر من از واژه‌ی پهلُو گرفته شد.
۲. معنی‌های متفاوت می‌دهد.
۳. گاه یعنی نزد. مثلاً: بیا پلی من. یعنی بیا نزد من.
۴. گاه معنی ڪنار می‌دهد. مثلاً بور وِن پلی هِنیش.
۵. گاه معنی افتادن می‌دهد، مثلاً مجسمه‌ی شاه، پلی بورده.
۶. گاه یعنی ریختن. مثلاً تمام خورش ره خاش بشقاب دله
#آمار کلی شهدای  #جنگ_تحمیلی؛ تعداد ۲۱۳۲۵۵ نفــر بوده که شامل؛ــ ۱۵۵۰۸۱ نفر در درگیری مستقیم با دشمن، ــ ۱۶۱۵۴ نفر در حملات دشمن به شهرها، ــ ۱۱۸۱۴ نفر درحوادث متفرقهــ و سایر موارد ۹۸۸۹ نفر بوده است.ـ از این آمار تعداد ۱۵۵۲۵۹ نفر مجرد،ــ تعداد ۵۵۹۹۶ نفر متأهل،ــ تعداد ۷۰۵۴ نفر ۱۴ ساله و کمتر،ــ تعداد ۶۵۵۷۵ نفر بین ۱۵ تا ۱۹ ساله،ــ تعداد ۸۷۱۰۶ نفر بین ۲۰ تا ۲۳ ساله،ــ تعداد ۲۲۷۰۳ نفر بین ۲۴ تا ۲۹ ساله،ــ تعداد ۳۰۸۱۷ نفر ۳۰ ساله و بالاتر بود
نشانه های گنج

فیل در ایران باستان نماد قدرت و استقامت و سروری بوده است. به
عنوان مثال در جنگ بین اعراب مهاجم و ایرانیان در جنگ پل ، سپاه ایران مجهز
به فیل و فیل سواران بود که اعراب با دیدن آنها وحشت زده پا به فرار
گذاشتند.
خرید فلزیاب
ولی وقتی که نقطه ضعف از پای درآوردن فیلها را یاد گرفتند و فیلها یکی پس
از دیگری از پای درآمدند ،ایرانیام که می دیدند نماد قدرتشان سرنگون شده
،اعتماد به نفس خود را از دست داده و عقب نشینی کردند و اعراب پیش روی
#دوستان عزیزی که نماز و روزه و ختم قرآن قضای اموات(ره) برگردنشان میباشد می توانند با مراجعه به منوهای بالای صفحه وبلاگ وارد گزینه نماز و روزه استیجاری شوند واین دین بزرگ را از خود ساقط کنند..  /\   /\

119-  و من کلام له (علیه السلام)> و قد جمع الناس و حضهم علی الجهاد فسکتوا ملیاً <فَقَالَ (علیه السلام) : مَا بَالُکُمْ أَ مُخْرَسُونَ أَنْتُمْ ، فَقَالَ قَوْمٌ مِنْهُمْ یَا أَمِیرَ الْمُؤْمِنِینَ إِنْ سِرْتَ سِرْنَا مَعَکَ ، فَقَالَ (علیه السلام
مؤمنان در زمان غیبت نسبت به همین معرفت و اعتقاد، امتحان می شوند؛
امتحانی که بسیاری از شیعیان موفّقیتی در آن پیدا نمی کنند. امام کاظم علیه
السلام می فرمایند:صاحب این امر (ولایت و امامت) غیبتی دارد که (در
آن) معتقدان به امامت (هم) از اعتقاد خود برمی گردند. این امر (غیبت) چیزی
نیست جز امتحانی از جانب خدا که خلق خود را به آن می آزماید.این
امتحان، خاصّ معتقدان به امامت است و دیگران قبل از این رتبه، در امتحان
های قبل شکست خورده و از رده خارج شده اند.
غربی ها ضرب المثلی درست کرده اند: تا جاپای خود را محکم کنند! و آن اینکه هرکاری می خواهیم بکنیم، می گویند چرخ را دوباره اختراع نکنید! ولی این ضرب المثل موقعی درست که: به ما هم یاد بدهند، اما آنها یاد نمی دهند. بلکه برعکس کاری می کنند که: چشم بسته از انها خرید کنیم. لذا دانشمندان ما باید نه تنها چرخ را دوباره طراحی کنند، بلکه در همه موارد مشکوک باشند. زیرا اگر حتی یک مورد فنی را یاد نگیرند، از همان جا ضربه می خورند! که در فارسی آن را فوت آخر می گویند.
اخیرا یک کلیپ بطور گسترده در فضای مجازی منتشر شده است که در سلاید یا پلان اول آن توصیه شده است که این کلیپ بسیار مهم را تا آخر به دقت ببینید. در این کلیپ ادعا شده است که رژیم شاه به دلیل این که شاه اعلام کرده بود که قرداد با کنسرسیوم نفتی را تمدید نخواهد کرد و به دلیل این که قیمت جهانی نفت را بالا برد مورد خصومت دول غربی قرار گرفت و رژیم او را که تنها به فکر منافع ملی ایرانیان بود سرنگون کردند. در مورد این کلیپ لازم دیدم نکاتی را قلمی کنم .
1- نکته
در ادبیات سیاسی و رسانه ای غرب “بهار عربی” یا “Arab Spring” به انقلاب‌ها، خیزش‌ها و اعتراضات در جنوب غربی آسیا و شمال آفریقا در سال‌های ۲۰۱۰ اطلاق می شود که منجر به سرنگونی و تغییر دیکتاتورهای حاکم بر تعدادی از کشور مهم عربی گردید که تاثیرات و تبعات برخی از آنها تا کنون ادامه دارد که از جمله آنها می توان به بحران جنگ داخلی لیبی اشاره کرد.
در اثر این موج اعتراضات که از آن در ادبیات سیاسی کشورمان با عنوان “بیداری اسلامی” یا “Islamic awakening” یاد می
هربلایی سر مملکت آمده، از شوق واردات بوده
است!از واردات فرهنگی گرفته تا: واردات ماشین و کود و آدمیزاد و مدیریت! تقی زاده
روز اول حرف را تمام و کمال گفت. ولی برخی ها فکر کردند او شعار می دهد! گفت از
نوک پا تا فرق سر، باید فرنگی و اروپایی شویم! همین کار را کردند. شوق واردات از
عرق غریبه پرستی ایرانیان، نشات می گیرد و می گویند: همسایه ها از خودمان واجب
ترند. اخیر اقای وزیر صمت، شوق جدیدی دنبال می کند. او می خواهد همه چیزهایی غربی
و شرقی قطع شده، در دا
اشک شوق از چشم جبرائیل ها جاری شدهپیش پایش خون اسماعیل ها جاری شده
در مدیحش نطق اسرافیل ها جاری شدهرو به سویش سیل میکائیل ها جاری شده
خاتم پیغمبران یعنی محمد (ص) آمدهاسوه ی تقوا، امیر عشق احمد(ص) آمده
آری آری انتخاب حی سرمد آمدهپیک شادی از فراز عرش ایزد آمده
 چشم تا بگشود دنیا را گلستان کرده استبا نگاهی قلب ها را پر ز ایمان کرده است
 وحی و تنزیل است و خود تفسیر قران کرده استفصل ها را یک به یک فصل بهاران کرده است
از قدومش شام ظلمت نور باران می شو
بسم رب الشهدا والصدیقین
پاک گیجم. مکث زیادم روی صفحه کلید؛ غم غروب جمعه از بار عصیان و نسیان و کوتاهی هایم و قصور آنهایی که از خودم هستند!! از آنهایی که از خود اند فریاد... و از خواب سنگینمان بیداد!! بپذیریم ظلم کردیم... ظلمتُ نفسی و ظلمتُ به امامی و اسلامی و شهدایی که همیشه منتظر رسیدن بهار امت اسلام بودند و در بیم و امید شبهای عملیات نیم نگاهی به افق روشن اسلام داشتند و برای کامیابی نهایی امت اسلام در عصر ظهور به خط می زدند و در خون خودشان می غلت
بسم رب الشهدا والصدیقینپاک گیجم. مکث زیادم روی صفحه کلید؛ غم غروب جمعه از بار عصیان و نسیان و کوتاهی هایم و قصور آنهایی که از خودم هستند!! از آنهایی که از خود اند فریاد... و از خواب سنگینمان بیداد!! بپذیریم ظلم کردیم... ظلمتُ نفسی و ظلمتُ به امامی و اسلامی و شهدایی که همیشه منتظر رسیدن بهار امت اسلام بودند و در بیم و امید شبهای عملیات نیم نگاهی به افق روشن اسلام داشتند و برای کامیابی نهایی امت اسلام در عصر ظهور به خط می زدند و در خون خودشان می غلتی
 هوا خوشی بود. آسمان آبی بود و باد می‌وزید. بادی که رنگ و بویی از زمستان نداشت، باد گرم. زمین‌های کشاورزی یله و رها به امان خدا تا دوردست‌ها بی‌هیچ محصولی گسترده شده بودند. بیراهه می‌رفتم. تنها بودم. سوار بر دوچرخه باریکه‌های بدون سنگ را می‌جستم تا کمتر بالا و پایین شوم. توی جاده خاکی کسی نبود. از قصد جاده خاکی آمده بودم. حوصله‌ی جاده‌ی اصلی و ماشین‌های عجول را نداشتم. برای رسیدن به روستای پدری باید به سمت غرب می‌رفتم. جاده‌ی خاکی به سمت
✍️ دوگ بنداو، مشاور سابق رئیس‌جمهور ریگان، نویسنده کتاب امپراتوری جدید آمریکا ترجمه: دکتر اسفندیار خدایی  ◀️ ترامپ هرشب با نگرانی ایران به رختخواب می‌رود. تمام سیاست خارجی آمریکا در خاورمیانه به ایران بسته شده است. اما مگر ایران چه دارد که ترامپ را اینگونه هراسان کرده است؟ ایران یک قدرت منطقه‌ای درجه دو است که با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم می‌کند و از نظر اقتصادی و نظامی از رقییان خود هم ضعیفتر است و در قاره آمریکا هم واقع نشده است.
این چکامه شرح حال مومن استشرح و تفسیر کمال مومن است
گویمت من نکته هایی ناب رانکته هایی نادر و کمیاب را
گر که مطلوبت ولایی بودن استبنده ی خاص و خدایی بودن است
گوش کن این نکته های ناب رامو به مو اجرا کن این آداب را
کن لباس زهد و تقوا را به تنبا شجاعت رو به جنگ اهرمن
با توکل بر خداوند رحیمخویش را در رحمت حق کن سهیم
چشم بگشا تا بیابی معرفتکن انابه با امید مغفرت
غم مخور زیرا که رب العالمینمی دهد مزد تلاش مومنین
متقی باش و خدا را یاد کننام حق را روز و
پرده اول: مجازیات
یکی برام نوشته:
بانو بانو، تو شاهکاری شاهکار!
شاهکار؟ اگر که این دروغ، راست باشه، افتخارش مالِ سازنده‌شه!
فَتَبَارَکَ اللَّهُ أَحْسَنُ الْخَالِقِینَ
بماند که من از این خطابِ بانو، هیچ خوشم نمی‌آید که هرکی بانو خطابم کرد، پشت بندش خواست بانو خر کند!
پرده دوم: واقعیات
پزشک اداره بهم میگه:
این روزا باید خیلی مواظب خودت باشی! هوا آلوده، ویروسها در حال جولون، بار استرس و فشار عصبی زیاد، شمام که فرسوده !!!
     افسوس که بی‌فاید
پرده اول: مجازیات
یکی برام نوشته:
بانو بانو، تو شاهکاری شاهکار!
شاهکار؟ اگر که این دروغ، راست باشه، افتخارش مالِ سازنده‌شه!
بماند که من از این خطابِ بانو، هیچ خوشم نمی‌آید که هرکی بانو خطابم کرد، پشت بندش خواست بانو خر کند!
فَتَبَارَکَ اللَّهُ أَحْسَنُ الْخَالِقِینَ
پرده دوم: واقعیات
پزشک اداره بهم میگه:
این روزا باید خیلی مواظب خودت باشی! هوا آلوده، ویروسها در حال جولون، بار استرس و فشار عصبی زیاد، شمام که فرسوده !!!
بماند که دکتر همیشه در
دانلود بازی کلش رویال
 – کلش رویال اندروید بازی پرطرفدار و فوق العاده زیبای استراتژیک از سوپرسل خالق بازی های محبوب Clash Of Clans و Boom Beach است که برای سیستم عامل های مختلف عرضه شده است و نسخه اندرویدی اش تا به امروز بیش از 500.000.000 بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان از گوگل پلی دریافت شده و از محبوب ترین ها به شمار می رود! بازیClash Royale – کلش رویال نیز همانند بازی کلش آف کلنز طراحی شده است و در ان شما با کاربران آنلاین سراسر جهان به رقابت می پرداز
سوال وارده: اگه شروع کنم به پست‌گذاشتن مجدد خیلی بی‌ثبات به نظر می‌رسم؟ :| دلم تنگ شده.
-.-.-.-.-.-.-.-.
پیش‌نیاز این پست: یک | دو
عکس عزیزان نام‌برده در متن شعر: کلیک
فایل صوتی: 

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را
* قرار بود امروز صبح به دستور بختیار،محدوده اسلحه سازی(شرق تهران در حوالی پایگاه نیروی هوایی فرح آباد) توسط نیروی هوایی بمباران شود.این عملیات در حدود ساعت 6 روز 22 بهمن به مراحل نهایی رسیده بود.اما به دنبال بحث های متعدد میان رهبران دولت و سران ارتش، حدود ساعت 9 این عملیات لغو گردید.
* محل اسلحه سازی که دیشب مورد حمله قرار گرفته بود، امروز حدود ساعت 8 صبح سقوط کرد.
* در اثر حمله به تسلیحات ارتش،کارخانه جات و مخازن اسلحه به دست مردم افتاد.
* درگیری
نمی دانم  رسیدن فصل بهار را تبریک بگویم یا عید نوروز را یا آغاز سال جدید را یا آخرین چهارشنبه سال را یا ولادت حضرت امیرالمومنین(ع) را یا روز پدر را یا آغاز ایّام اعتکاف را؟ عجالتاً در مورد روز ملّی شدن صنعت نفت، مطلبی می نویسم تا بعد.
این روز که تنها تعطیلی ملّی مربوط به دوران پیش از انقلاب است و تعداد تعطیلات رسمی نوروز را عملاً از ۴ روز به ۵ روز رسانده است، اوّلین گزینه ای است که بعد از اعلام تعطیلی سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، توسّط مجلس
بسم الله  الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است-جناب اقای رضا پهلوی-  که سعی میکنند که یک حکومت سکولار به سبک غرب  درایران بوجود بیاورند-پدربزگ ایشان حدیثی بود که بیان میکرد که ایشاناز قزوین اغاز میکند وسرانجام سرنگون میشود- درباره پدر ایشان شخصیتی از قم- بانام روح الله  قیامی را شروع میکند وسرانجام پیروز میشود- حرکت انقلابی  مذهبی ایران ریشه چهارده قرن دارد که اگر تبلغات منفی شود بخصوص  با زور همراه شود تاحدی ضعیف میشود واگر تبلیغ شود وزور منفی
در آیات و روایات به وجود ملائکه‌ای از سوی خداوند برای حفظ انسان از بلایا،‌ مقدر بودن اجل انسان و نیز مقدر بودن وارد شدن آسیب‌ها به انسان اشاره شده است، برخی با تمسک به این آیات و روایات دست به رفتارهای متهورانه می‌زنند، برخی نیز برعکس بدون توجه به این آیات و روایات در خطرها به گونه‌ای به وسواس احتیاط و اضطراب می‌افتند که انگار نه انگار چنین محافظانی الهی و قدرتی فوق همه قدرت‌ها که مقدرات آنها را رقم می‌زند، وجود دارد.

برای عدم افراط و
بعد از ساخت مستند گزارش چند قتل، از طریق افراد زیادی بازخوردهای متفاوت و بسیاری را کسب کردم. یکی از سوالات کلیدی این بود که سعید امامی، سرانجام شهید بود یا نفوذی؟
فکر میکنم بازخوانی جلسه تیرماه 1378 رهبری انقلاب با سران قوا و برخی از مقامات امنیتی و قضایی و سخنان ایشان، پاسخ مهم و مناسبی به این سوال باشد:
شنبه اوّل تیر 1378، پس از اقامه نماز جماعت، از ساعت 21:30 تا 24:15، جلسه سران سه قوه (آقایان خاتمی و ناطق نوری و محمد یزدی) و آیت‌الله هاشمی رفسنجان
بدون شک نمی توان کسی را پیدا کرد که از مراسم شادی و مناسبت های مبارک لذت نبرد. همه ما دوست داریم که لحظات شاد و شیرینی را در کنار دوستان و عزیزان خود بگذرانیم.
بسیاری از ما برای تغییر حال و هوا و بهبود روحیهف به دامان طبیعت می رویم و ساعاتی را در دامان سبز و آرامش بخش آن به خوشی و لذت می گذرانیم.
اگر تفریح و خوش گذرانی در کنار بهترین افراد و عزیزترین های ما اتفاق بیوفتد، قطعا خاطرات ماندگاری ارا از خود در اذهان به جای می گذارد.
جشن عروسی و وصلت عز
وصیت
نامه شهید عبدالله گرایی
بسم
الله الرحمن الرحیم
به نام خدا پاسدار خون شهیدان و با سلام حضور مبارک منجی
عالم بشریت حضرت مهدی(عج) و نائب بر حقش امام خمینی و با درود به ارواح پاک شهداء
اسلام و با سلام حضور تمامی مردم مستضعف و مسلمان جهان بالاخص مردم شهید پرور
ایران.
با سلام حضور مادر عزیز و گرامیم، مادر جان امیدوارم که
حالتان خوب باشد و هیچگونه ناراحتی نداشته باشید. ای مادر عزیزم که تمام عمر برای
من زحمت کشیدی و مرا بزرگ کردی. امیدوارم که اگر
اختراع هواپیما تحول عظیمی را در حمل و نقل ایجاد کرد و دسترسی به مقاصد دور به راحتی و در کم ترین زمان فراهم شد. با رشد روزافزون صنعت هوانوردی، استفاده از هواپیما به عنوان راهی ایمن و سریع، در اولویت بسیاری از افراد قرار دارد. با این حال سوانح هوایی هنوز هم کم و بیش اتفاق می افتد و تلفات بسیاری را برجای می گذارد. بعد از هر سانحه ی هوایی تیم هایی در جهت پیگیری عوامل سقوط هواپیما ، تشکیل می شوند و فرضیه های بسیاری نیز مطرح می شود.در این مطلب از سفرم
فاتح شدم خود را به ثبت رساندم خود را به نامی در یک شناسنامه مزین کردم و هستیم به یک شماره مشخص شد پس زنده باد 678 صادره از بخش 5 ساکن تهران دیگر خیالم از همه سو راحت است آغوش مهربان مام وطن پستانک سوابق پر افتخار تاریخی لالایی تمدن و فرهنگ و جق و جق جقجقه قانون ... آه دیگر خیالم از همه سو راحتست از فرط شادمانی رفتم کنار پنجره با اشتیاق ششصد و هفتاد و هشت بار هوا را که از اغبار پهن و بوی خاکروبه و ادرار ‚ منقبض شده بود درون سینه فرو دادم و زیر ششصد و
یک زن ایرانی‌ام.
وقتی کشورم به دستاور غرور آفرینی میرسه و ماهواره به فضا پرتاب میکنه؛ وقتی مهندسای کشور مرزهای علم رو جابه جا میکنن، وقتی پزشکای کشورم گرونترین داروها رو بومی سازی میکنن و توی اهدافشون درمان بیماری‌هایی که دنیا هیچ حرفی براش نداره گذاشتن، من یک زن ایرانی‌ام.
اونجا که کشورم در انتخابات سال‌های دور آبستن فتنه‌ها شد و ماه‌ها اموال عمومی و امنیت خیابونا طعمه آتش شد تا همین سالهای نزدیک که انتخاب دوستانم کسی جز آقای روحانی
نومحافظه کاران در واشنگتن آماده هستند تا جرقه فاجعه نظامی بعدی آمریکا - که احتمالا بدتر از جنگ عراق باشدرا رقم بزنند .
مقاله توسط نویسنده :بابی دریفوس

این
سوال سیاست خارجی در سال 2019 است: آیا ترامپ، نخست وزیر اسرائیل،
بنجامین نتانیاهو، و شاهزاده سعودی، محمد بن سلمان، همه
اینهارا به شدت با هم  متحد کرده تا در خارج از کشورخود ، به برای جنگ با ایران  بی پروا کرده است  ؟
می توان اقدامات نظامی را محدود کرد - افزایش بمباران  های اسرائیلی برای ن
در نوشتار قبلی، بعضی از نکات ضروری در هنگام خرید چمن مصنوعی برای حیاط مدرسه را توضیح دادیم. در اینجا می خواهیم به بعضی از نکات فنّی پیرامون این کار اشاره کنیم.
اول از همه باید بدانید که امروزه،  نقش چمن مصنوعی برای حیاط مدرسه، همچون فرش برای خانه است. و یا موکت برای یک مهدکودک و یا مکان اداری-تجاری.
آیا می توانید یک سالن ورزشی را بدون کفپوش مناسب تصوّر کنید؟ مثلا یک باشگاه بدنسازی را تصور کنید که کف آن از سیمان یا آسفالت پوشیده شده باشد.
آیا می

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها