نتایج جستجو برای عبارت :

رازهای ناگفته رابطه جنسی موفق

رابطه جنسی موفق چقدر باید طول بکشد؟
رابطه جنسی یکی از مهم ترین روابط بین زوجین است که از لحاظ سلامت جسم و روح می تواند نقش بسیار مهمی برای آنان داشته باشد. در ذهن بسیاری از ما این سوال به وجود می آید که رابطه جنسی ایده آل چقدر باید باشد و چند دقیقه به طول بیانجامد؟ با این بخش از سلامت جنسی نمناک همراه شوید تا بدانید مدت زمان ایده آل رابطه جنسی چقدر است.
مدت زمان یک رابطه جنسی ایده آل چقدر باید باشد؟
برقراری رابطه جنسی ایده آل در بین زوجین سب
@the52hertzalone1 چه خوش گفته شاملو “سکوت سرشار از ناگفته هاست”مشکوکم اگر تاریخ ایران زمین ،ناگفته ها را بگوید چرا که لب دوخته ایم در درون در هم آواره ایم به سخت جانی مان این گمان هست که مغرورانه  به روزهای خوش ناکجا امیدواریم...#انتشارات_پنجاه_دو_هرتز_تنهایی#احمدشاملو#گفتند #که#نمی#خواهیم#بمیریم#the52whale#the52hertzalone#the52hertzwhale
بر اساس آمارهای ارایه شده از طرف سازمان بهداشت جهانی، برقراری رابطه ی جنسی مطلوب یکی از مهم ترین مولفه های تعیین کننده ی رضایت زندگی افراد است که می تواند کیفیت زندگی و سلامت جسمی و روانی را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار دهد.
پژوهش ها نشان می دهند که ملاک برقراری رابطه ی جنسی لذت بخش در مردان و زنان تا حدودی متفاوت است و در این مطلب قصد داریم تا از طریق توضیحات بیشتر به این مطلب بپردازیم که زنان برای برقراری رابطه ی جنسی مطلوب نیازمند چه شرایطی ه
بر اساس آمارهای ارایه شده از طرف سازمان بهداشت جهانی، برقراری رابطه ی جنسی مطلوب یکی از مهم ترین مولفه های تعیین کننده ی رضایت زندگی افراد است که می تواند کیفیت زندگی و سلامت جسمی و روانی را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار دهد.
پژوهش ها نشان می دهند که ملاک برقراری رابطه ی جنسی لذت بخش در مردان و زنان تا حدودی متفاوت است و در این مطلب قصد داریم تا از طریق توضیحات بیشتر به این مطلب بپردازیم که زنان برای برقراری رابطه ی جنسی مطلوب نیازمند چه شرایطی ه
بیا بانو ، جهانم را بگیر و  پادشاهی کن 
بروی شانه هایم سر گذار و تکیه خواهی کن 

تمام عمر ، من ، محض رضایت سیب چیدم ، حال 
بیا ، این بار ، تو ، محض رضای من گناهی کن

بیا این بار تو آغوش خود را سمت من بگشای
مرا سوی بهشت بازوان خویش راهی کن

عزیز مصر بودن آرزویم نیست ، باور کن 
اگر از قعر زندانم رهاندی ، حبس چاهی کن

برایت روز و شب از گفته هایم شعر می گویم
اگر ناگفته می جویی ، به چشمانم نگاهی کن  

سجاد نوبختی
“رابطه موفق” به معنای چیزهای مختلف برای افراد مختلف است.
با این حال، روابط خوب بزرگسالان عموما شامل دو نفر است که به یکدیگر احترام می گذارند، می توانند ارتباط برقرار کنند و دارای حقوق برابر، فرصت ها و مسئولیت ها باشند.
اکثر مردم نیز انتظار دارند رابطه خود را با شریک خود شامل عشق، صمیمیت، بیان جنسی، تعهد، سازگاری و همراهی.
کلید اصلی داشتن یک رابطه موفق
کار در یک رابطهاکثر زوج ها می خواهند روابط موفق و پرطرفدار داشته باشند، اما زوج ها به راح
“رابطه موفق” به معنای چیزهای مختلف برای افراد مختلف است.
با این حال، روابط خوب بزرگسالان عموما شامل دو نفر است که به یکدیگر احترام می گذارند، می توانند ارتباط برقرار کنند و دارای حقوق برابر، فرصت ها و مسئولیت ها باشند.
اکثر مردم نیز انتظار دارند رابطه خود را با شریک خود شامل عشق، صمیمیت، بیان جنسی، تعهد، سازگاری و همراهی.
کلید اصلی داشتن یک رابطه موفق
کار در یک رابطهاکثر زوج ها می خواهند روابط موفق و پرطرفدار داشته باشند، اما زوج ها به راح

تحریک جنسی موثر مردان در رابطه جنسی

رابطه جنسی از مهم ترین فاکتورهای یک زندگی موفق است و از اهمیت ویژه ای در ازدواج برخوردار است . رابطه جنسی نقش بسیار مهمی در ازدواج دارد، ولی با این حال زوج های زیادی بدون توجه عمیق به آن زندگی میکنند و از نقش موثر رابطه جنسیدر روابطشان بی خبرند . رابطه جنسی برای زن و مردان از اهمیت زیادی برخوردار است اما برای مردان یکی از مهم ترین فاکتورهای در ازدواج است . یک زن باید بتواند نیازهای مرد را در رابطه جنسی تا
راههای صحیح تحریک جنسی مردان در رابطه جنسی
رابطه جنسی نقش ویژه ای در ازدواج دارد و از فاکتورهای مهم فاکتورهای زندگی موفق به شمار می رود. اهمیت رابطه جنسی در ازدواج برای زن و مرد بر کسی پوشیده نیست اما رابطه جنسی برای مردان اهمیت ویژه تری دارد و از مهم ترین معیارهای ازدواج به شمار می رود بنابراین لازم است زنان توانایی تحریک جنسی مردان برای رابطه جنسی به دست آوورند و بتوانند نیازهای جنسیشان را تامین کنند. در این بخش از سلامت جنسی نمناک شما را
موفق به کنترل خودم نشدم 
بهش پیام دادم 
جوابی نرسید 
شاید هیچ وقت جوابی نرسه 
مثل بیشتر اوقات نادیده گرفته بشه 
#تو رابطه با او به جمله های دنیا دار مکافاته 
یا زمین گرده بد نکنیم بد میبینیم تاوان میدیم 
و این حرفا ایمان پیدا کردم 
تو رابطه های قبلیم با یه نفرشون خیلی بد بودم 
دقیقا همون رفتارهارو اون با من داره 
هنوز نتونستم با خودم کنار بیام 
از دوست داشتن یه آدم اشتباهی دست بکشم 
تا ته یه رابطه اشتباه رفتم 
باید برگشت! 
رمان ناگفته ها
دانلود رمان عاشقانه ناگفته ها اثر بهاره حسنی با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا ویرایش شده با لینک مستقیم
داستان در مورد دختر جوانی به اسم نازلی کسروی است که بعد از فوت مادربزرگ و بعد از سالها دور به ایران برمیگردد ، آشنایی او با جوان در هواپیما و در مورد زندگی خود ، این داستان را شکل می دهد ...
خلاصه رمان ناگفته ها
با تکان هواپیما از خواب پریدم و کتاب روی پاهایم سر خورد و کف هواپیما افتاد!
خم شدم تا آن را بردارم ... ولی کسی که کن
رابطه برای من رقص تانگو است. کنش و واکنشی پیوسته. هر قدم من تنها در صورتی معنادار می‌شود که شریکم قدم بردارد. پای‌اش را بگذارد جلو، با فاصله‌ای متناسب از من. اگر شریکم گمان کند عشق، مثل علف هرز خودش رشد می‌کند، هر چه من آفتاب و آب بیاورم و مثل مادر زمین بستر خاک بشوم برایش، بی‌فایده است. حالا گاهی نیمه‌شب‌ها تمرین تانگو می‌کنیم. اگر یکی‌مان اشتباه کند، آن دیگری هم کاری از پیش نمی‌برد. اما صبر لازم است و صبوری لازمه عشق است و عشق مسبب رویش
برای هزارمین بار می گویم که رابطه ها را باید ساخت!هیچ رابطه ای خود به خود خوب نیست، هیچ رابطه ای خود به خود زنده نمیماند!گلدان را بی آب دادن اگر رها کنید میمیرد، رابطه ها را به امید زمان رها کنید میمیرند!رابطه هایتان را به به بهانه زمان رها نکنید! زمان دشمن سرسخت رابطه هاست.رابطه ها گلدان مصنوعی نیستند که تا ابد لبخند زنان و صاف صاف باقی بمانند ..رابطه ها جان دارند و جاندار ها میمیرند!برای هزارمین بار میگویم که رابطه ها را اگر هر روز نوازش نکنی
شناخت بدن همسر چه ضرورتی دارد؟ رابطه جنسی در زندگی مشترک و رابطه عاطفی میان زوجین اهمیت بسیار زیادی دارد. بسیاری از مشکلاتی که در رابطه زناشویی به وجود می‌آید از عدم آگاهی از بدن همسر نشأت می‌گیرد که می‌تواند به رابطه جنسی خسته کننده تبدیل شود. شناخت بدن همسر، رابطه جنسی لذت بخش را برای هر دو طرف رابطه تضمین می‌کند. بدن زنان و مردان تفاوت‌های عمده‌ای با یکدیگر دارند و این امر لزوم آگاهی از نقاط تحریک پذیر را بیشتر مشخص می‌کند. برای آشنای
رابطه با فرزند خوانده در ابتدا می تواند بسیار سخت باشد. اما با کمی تلاش میتوان رابطه را بهبود بخشید. تنها کاری که لازم است انجام دهید اینست که در همان ابتدا بنیان رابطه را خوب بنا کنید. اگر همه چیز خوب پیش برود این رابطه همانند آهن محکم خواهد شد. در این مقاله راه های تقویت رابطه با فرزند خوانده ها را به طور کامل گفته ایم. ادامه مطلب را ببینید. 
ادامه مطلب
برای انسان از حیث روابط چند گونه ساحت وجود دارد :
1-رابطه انسان با خودش
2-رابطه انسان با خدا
3-رابطه انسان با جهان
البته ماتریالیست ها (ماده گراها )از آنجایی که به خدا اعتقاد و باور ندارند خدا و جهان را یکی می دانند و از آن به طبیعت یاد می کنند.

ناگفته های سردار از جنگ ۳۳ روزه/ جزئیات جلسه حاج قاسم با رهبر انقلاب در روزهای ابتدایی جنگ ۳۳ روزه 

سردار سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی برای اولین‌بار پس از تصدی فرماندهی نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در یک گفتگوی اختصاصی، به بررسی دلایل پنهان و آشکار جنگ ۳۳روزه پرداخت.

ادامه مطلب
پاورپوینت آموزش همسرداری و ازدواج موفق فرمت فایل دانلودی: .pptxفرمت فایل اصلی: pptxتعداد صفحات: 46حجم فایل: 18990قیمت: 3000 تومانبخشی از متن:چگونه فرد مقابل خود را بشناسیم؟مقدار ارتباطی که شما برای شناخت نیاز دارید، باید در دو حالت تعریف شود:عمق رابطهو مدت زمان رابطه
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.
رابطه ها را باید ساخت! هیچ رابطه ای خود به خود خوب نیست، هیچ رابطه ای خود به خود زنده نمی ماند! 
گلدان را بی آب دادن اگر رها کنید می میرد، رابطه ها را به امید زمان رها کنید می میرند! 
 رابطه هایتان را به امان خدا و زمان رها نکنید! زمان دشمن سرسخت رابطه هاست.
 رابطه ها گلدان مصنوعی نیستند که تا ابد لبخند زنان و صاف صاف باقی بمانند... رابطه ها جان دارند و جاندار ها می میرند! 
 رابطه ها را اگر هر روز نوازش نکنید بی شک می میرند!... نگذارید که این گلدان ها
به نظر من دانشجوی موفّق کسی است که خوب درس بخواند؛ خوب تهذیب اخلاق کند و خوب به ورزش بپردازد. من برای دانشجوی موفّق، سه شاخص دارم. البته ممکن است یک جوان موفّق در خانه، معیارهای دیگری داشته باشد؛ یک کاسب موفّق، یک اداری موفّق، معیارهای دیگری داشته باشد؛ اما دانشجوی موفّق، به حیث دانشجویی، این است: باید خوب درس بخواند، به اخلاق و تهذیب نفس بپردازد، ورزش هم بکند. ۱۳۷۷/۰۲/۲۲

حرفای ناگفته زیاده اما چه فایده داره گفتن این حجم عظیم حرفهاوقتی که مخاطبی که بایدباشد ودیگرنیست...همین که خودکاربه دست میگیرم تا چیزی بنویسم اینقدر غرق خاطرات میشم که دلم میخواخدساعتهای ساعت درخاطرات بمانم وبعدهم به یک خواب عمیق فروبروم به بهانه ی اینکه او رادرخوابهاببینم امادستان او از خوابهای من فرسنگهافاصله دارد...حقیقتا قلب ودل وخوابهاونوشته هاو حرفهام از غم اکنده شده وطاقت هیچ چیزی روندارم ،خداخدامیکنم صداوتصویرش ازذهنم خارج نشو
رابطه جنسی بسیار قدرتمند است و منجر به بهبود خلق و خو حتی باریک شدن دور کمرتان می شود. داشتن رابطه جنسی یک بار در هفته طول عمر را افزایش می دهد. این که نداشتن رابطه جنسی چه تاثیری بر بدنتان می گذارد کاملا بستگی به میزان سلامت شما دارد.

ادامه مطلب
رابطه طلا و سهام
 شاخص سهام داوجونز مجموعه ای از 30 شرکت برتر وال استریت است مانند اپل، وال مارت و...
♦️رابطه سهام با طلا مثل رابطه نفت با طلا معکوس است. با این تفاوت که معکوس بودن رابطه نفت و طلا بسیار بارزتر است.
مهمترین عامل تاثیر گذار بر قیمت نفت تنش با ایران و منطقه خلیج فارس است.
مهمترین عامل تاثیر گذار بر طلا و سهام، جنگ اقتصادی چین و آمریکا است.

فواید و عوارض رابطه جنسی دهانی ویژه متاهلین
رابطه جنسی بین زن و شوهر حالت های مختلفی می تواند داشته باشد.برای اینکه تنوع در رابطه جنسی داشته باشید می توانید از رابطه دهانی استفاده کنید اما آیا رابطه جنسی دهانی عوارض دارد؟
به ادامه بروید
ادامه مطلب
یه وقتایی از یه رابطه کنده میشی و میای بیرون. رابطه‌ی کاری یه جور رابطه عشقی یه جور رابطه دوستی بدتر از همه.من دیگه فاتحه رو خوندم. فقط نمیدونم چجوری به کسی که یه زمانی از صمیمی‌ترین دوستام بود بگم خدافظ. بگم دغدغه‌هات منو اذیت میکنه. بگم یکم بزرگ شو. آه. آآآآآه. مثل یه دود غلیظ و عمیق از سینه‌ام بیرون میاد.
زوج‌های موفق چه خصوصیاتی را دارند

زندگی مشترک پر از پستی و بلندی است همیشه مانند روزهای اولش عاشقانه نیست‎

زندگی مشترک پر از پستی و بلندی است.
همیشه رابطه زناشویی مانند روزهای اولش، شبیه به فیلم‌های رمانتیک و
عاشقانه نیست. گاهی آن‌قدر افراد درگیر کار می‌شوند که یادشان می‌رود برای
یکدیگر وقت بگذارند. همین می‌شود که زندگی‌شان تبدیل به عادت می‌شود و تنها
چیزی که این بین رنگ می‌بازد عشق و علاقه است.
ادامه مطلب
دوستان کنکور تجربی که فردا آزمونتون هست با اعتماد به نفس بالا آزمون بدید و خودتون و باور کنید
دوست گلم نیلوفر جان میدونم داغ دیده ای اما برات بهترین ربته رو آرزو میکنم و امیدوارم اعتماد به نفست رو از دست ندی دوستم و موفق باشی❤باورت دارم خودت هم خودت و باو کن خواهر جان❤
فرزانه جان شماهم همینطور موفق باشی مهربونمباورت دارم خودت هم خودت و باوز داشته باش و با اعتماد به نفس بهترین رتبه کنکورت و بده و موفق باش ❤
عاشقتونم دو تا خواهر گلم موفق باشی
دلم رابطه جنسی میخواد!
میدونم زشته این حرفا رو زدن، ولی خب وبلاگمه و دوست دارم توش بنویسم.
واقعااااااااااااااااااا دلم رابطه جنسی میخواد و تمام بدنم و فکرم و همه چیم بهش معطوفه و به شدت درد دارم.
متاسفانه هرگز خودارضایی نکردم و یه بارم در جوانی خواستم انجام بدم و دیدم اصلا خوشم نیومد و به روحیاتم نمیخوره.
جدا دلم رابطه جنسی میخواد.
دانلود کتاب زنان زیرک شری آرگو pdf
کتاب «زنان زیرک» راهنمای زنان و دخترانی است که در آستانه برقراری پیوند
زناشویی‌اند. کتاب مشتمل بر قواعدی است که خواننده را هدایت می کند تا در
ایجاد رابطه، با تدبیر و عزت نفس و حفظ سلامت خود کامروا شود. نویسنده بر
این باور است که مردان به رغم تفاوت های فردی، فرهنگی و اجتماعی، از ویژگی
مشترک فرافرهنگی برخوردارند که لازم است با شناخت آن‌ها، در ایجاد رابطه‌ای
سالم، شاد و پایدار موفق شویم. مطالعه کتاب برای ه
ازدواج و انتخاب
یک مهارت است و رابطه مستقیم با یکدیگر دارند. به این صورت است که انتخاب
موفق
منجر به ازدواج موفق
و ازدواج موفق منجر به امتداد موفق می‌شود. در واقع ازدواج موفق ساختنی است. برای ساختن و رسیدن به ازدواج
موفق  باید اول معنای ازدواج موفق را
بدانیم. ازدواج موفق ازدواجی است که دائما در حال رشد باشد و از ارزش‌های
آن چیزی کم نشود. هنگامی که احساس کردیم امنیت داریم، مورد عشق و علاقه قرار
گرفته‌ایم و می‌توانیم با یکدیگر ارتباط کلامی
خو
ساخت سایت عملکردی شبیه آهنربا دارد؛ مردم جذب محتوای شما می شوند و رابطه ای طولانی و رضایتبخشی را با شما آغاز میکنند. رابطه ای که سرمنشأ فروش های موفق و دائمی محصولات و خدمات شماست. در گذشته ای نه چندان دور، به دلیل هزینه های بالا فقط شرکت های بزرگ می توانستند تبلیغات موثر و … ساخت وبلاگ: آهن ربای جذب مشتری به روش بازاریابی محتوایی
منبع : وبلاگ ایران سرور
علت احساس درد در رابطه ی جنسی چیست؟ 
روابط جنسی دردناک

درد حین رابطه جنسی از لذت بردن زوجین می کاهد و باعث میشود احساس ناخوشایندی از رابطه جنسی در زوجین به وجود بیاید. درد در حین رابطه جنسی علل مختلفی دارد که باید شناسایی و درمان شود.
ادامه مطلب
کتاب صوتی 9 مرد موفق 90 رمز موفقیت

دانلود فایل

در شنوتو به گنجینه ای از پادکست ها، آلبوم های موسیقی ...
کتاب صوتی 9 مرد موفق، 90 رمز موفقیت اثر ماهنامه شبکه - نوارwww.navaar.ir › کتاب های صوتی › مدیریت و موفقیت رتبه: ۴ - ‏۸۷ رأیکتاب صوتی 9 مرد موفق، 90 رمز موفقیت اثر ماهنامه شبکه . بهترین و جدید ترین کتاب های صوتی را دانلود کرده و در کامپیوتر، تبلت و یا موبایل خود گوش نمایید.
دانلود کتاب صوتی 9 مرد موفق 90 رمز موفقیت | رازهای موفق
دانلود کتاب صوتی 9 مرد موفق 90 رمز موفقیت

دانلود فایل

در شنوتو به گنجینه ای از پادکست ها، آلبوم های موسیقی ...
کتاب صوتی 9 مرد موفق، 90 رمز موفقیت اثر ماهنامه شبکه - نوارwww.navaar.ir › کتاب های صوتی › مدیریت و موفقیت رتبه: ۴ - ‏۸۷ رأیکتاب صوتی 9 مرد موفق، 90 رمز موفقیت اثر ماهنامه شبکه . بهترین و جدید ترین کتاب های صوتی را دانلود کرده و در کامپیوتر، تبلت و یا موبایل خود گوش نمایید.
دانلود کتاب صوتی 9 مرد موفق 90 رمز موفقیت | رازهای موفقیتwww.takbook.co
اخیرا موسسه قرآنی شیفتگان وحی کانالی تحت عنوان  «خانواده موفق» افتتاح نموده است ؛هدف از تشکلیل این کانال اهمیت نهاد بسیارمهم خانواده در اجتماع وبازگویی نقش خانواده در جامعه و بیان آسیبهای خانوادگی و راهکارهای مقابله با آن است ،
لطفا از طریق این لینک وارد شویدخانواده موفقhttps://eitaa.com/joinchat/1933770797C7147a2e9b1
اشتباهی که به عقیده ی من خیلی ها مرتکب می شوند این است که خیال می کنند رابطه و ازدواج خوب آن است که در تمامی اوقات و تمامی شرایط و احوال به شما احساس خوبی بدهد. به همین دلیل، تا اوضاع بد می شود خیال می کنند رابطه و ازدواجشان غلط بوده است.
ادامه مطلب
کتاب «زنان زیرک» راهنمای زنان و دخترانی است که در آستانه برقراری پیوند زناشویی‌اند. کتاب مشتمل بر قواعدی است که خواننده را هدایت می کند تا در ایجاد رابطه، با تدبیر و عزت نفس و حفظ سلامت خود کامروا شود. نویسنده بر این باور است که مردان به رغم تفاوت های فردی، فرهنگی و اجتماعی، از ویژگی مشترک فرافرهنگی برخوردارند که لازم است با شناخت آن‌ها، در ایجاد رابطه‌ای سالم، شاد و پایدار موفق شویم. مطالعه کتاب برای همه
کتاب «زنان زیرک» راهنمای زنان و دخترانی است که در آستانه برقراری پیوند
زناشویی‌اند. کتاب مشتمل بر قواعدی است که خواننده را هدایت می کند تا در
ایجاد رابطه، با تدبیر و عزت نفس و حفظ سلامت خود کامروا شود. نویسنده بر
این باور است که مردان به رغم تفاوت های فردی، فرهنگی و اجتماعی، از ویژگی
مشترک فرافرهنگی برخوردارند که لازم است با شناخت آن‌ها، در ایجاد رابطه‌ای
سالم، شاد و پایدار موفق شویم. مطالعه کتاب برای ه

آیا عشق بعد از ازدواج می آید؟

برای یک ازدواج موفق عشق کافی نیست‎

عشق قبل
از ازدواج ممکن است باعث از بین رفتن علاقه و شوق رسیدن به رابطه ی پایدار
یا ازدواج شده و مخصوصا مردان را از رسیدن به هدف رابطه و ازدواج منصرف
کند.در مورد ایجاد عشق بعد از ازدواج باید بگویم درصورتی که انتخاب شما
انتخاب درستی باشد بعد از ازدواج با شکل گیری صمیمیت های جسمی و عاطفی به
مرور عشق آتشین همراه با لذت به وجود خواهد آمد.
ادامه مطلب
5 راه برای داشتن یک زندگی موفق
شاید افرادی را دیده باشید که یک زندگی موفق دارند و شما هم دوست داشته باشید مانند آنها باشید، اما وقتی با این افراد صحبت می کنید متوجه می شوید با اینکه زندگی موفقی دارند اما از زندگی شان رضایت ندارند.
دسته دومی هم هست که نه تنها یک زندگی موفق دارند بلکه از زندگی شان رضایت کامل هم دارند، وقتی به زندگی موفق آنها نگاه می کنید می بینید، خوش اقبالند، اعتماد به نفس دارند، موفقیت های فراوان به دست آورده اند، پر از شور و ش

10 مساله اساسی در یک رابطه جنسی

10مساله اساسی در یک رابطه جنسی
1-رابطه جنسی یکی از ابعاد ارتباطی بین زن و مرد می باشد( بعد اقتصادی،بعد عاطفی ، بعد فکری، بعدجنسی) و رابطه جنسی مساله عجیب و غریب و چندش آوری نیست که خانواده ها نسبت به آن بی توجه باشند. متاسفانه بسیاری از خانواده ها در آموزش مسئله رابطه جنسی به فرزندان خود کوتاهی می کنند.
ادامه مطلب
 مسئولیت رابطه  
 ← بهترین راه برای خوب پیش رفتن یک رابطه دوستانه چیست ؟

← برای خوب پیش رفتن یک رابطه باید هر فرد چند درصد مسئولیت رابطه را به عهده بگیرد ؟

← آیا 50 درصد به 50 درصد !  آیا هردو طرف باید 50 درصد از مسئولیت رابطه را به عهده بگیرند ؟

← آیا ما باید حاضر باشیم بیشتر از طرف مقابل تلاش کنیم ؟ 49% به 51 % ؟؟

← آیا روابط باید بر اساس خود شیفتگی و سخاوتمندی بنا شوند ؟ 80% به 20% ؟

- خیر 
← در یک رابطه باید بدون انتظار داشتن چیزی از طرف م
دانلود آهنگ علیرضا روزگار رابطه
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * رابطه * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , علیرضا روزگار باشید.
دانلود آهنگ علیرضا روزگار به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Alireza Roozegar called Rabeteh With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه علیرضا روزگار به نام رابطه

علیرضا روزگار رابطه
مدیاک ››› علیرضا روزگار ››› دانلود آهنگ علیرضا روزگار رابطه

منبع : https://mediac.ir/%d8
علت وجود درد هنگام رابطه جنسی در خانم ها
بخش زناشویی - بعضی از خانم ها از درد داشتن هنگام داشتن رابطه جنسی شکایت دارند.در اینجا می خواهیم درباره علت و راه های پیشگیری از درد هنگان رابطه جنسی برای خانم ها با شما صحبت کنیم
ادامه این مطلب اینجا را کلیک کنید
آیا پزشک قانونی رابطه از پشت را می فهمد یا نه؟ این سوال مشترک بسیاری از بازدیدکنندگان ویکی روان است چون رابطه جنسی مقعدی یکی از انواع نزدیکی میان زن و مرد می باشد. قبلا به طور مفصل در مورد این رابطه مقعدی صحبت کردیم اما حالا قصد داریم به پرسش یکی از بازدیدکنندگان ویکی روان در مورد تشخیص رابطه از پشت توسط پزشک قانونی و مدت زمان تشخیص دخول از عقب بپردازیم.
منبع : پزشک قانونی و تشخیص رابطه مقعدی
ادامه مطلب
سلامبا خواندن برخی سایت ها و اطلاعات روانشناسی مهم که در زیر به ان ها اشاره شده امیدواریم بتوانیم به مشکلات شما کمک کرده باشیم .
سایتی در مورد رابطه جنسی چیست
رابطه جنسی در دوران بارداری
اطلاعاتی در مورد روابط رناشویی
سایتی در مورد آمیزش جنسی در زمان بارداری
سکس و توضیحاتی در مورد ان
سایتی در مورد آمیزش جنسی
اطلاعاتی در مورد آمیزش جنسی
آمیزش جنسی چگونه است
اطلاعاتی مفید در موردمشاوره رابطه جنسی فیلیا
سایتی در مورد مشکلات بارداری
سایتی د
بعضی تکنیکهای پست مدرن در روانشناسی مانند ایین های باستانی و به گونه ای سحر آمیز هستند، ولی جالب است که اغلب خیلی خوب کار می کنند. یکی از این تکنیکها که برای بخشیدن کمک کننده است، تکنیک "بنویس، بخوان، بسوزان" است که برای حل مسائل تعاملی می تواند کمک کند. 
در این تکنیک فردی که بیشترین مساله را با او دارید و او را نبخشیده اید در نظر بگیرید. آنگاه یک قلم و کاغذ بردارید و شروع به نوشتن نامه به او نمایید. در این نامه همه مسائلی که بین شما پیش آمده و ت
فواید رابطه جنسی برای زنان
فواید رابطه جنسی برای زنان تنها به صورت یک رابطه شهوت گونه برای ارضای امیال غریزی خلاصه نمی شود، رابطه زناشویی برای بانوان موجب نشاط، آرامش، تنطیم هورمون های زنانه، پوست سالم و ... می گردد.

رابطه جنسی بانوان یک رابطه مرموز است. نحوه به ارگاسم رسیدن آن ها سخت و پیچیده و لذت بردن آن ها از برقراری رابطه جنسی با شوهر، متفاوت است. برخی به اشتباه گمان می کنند رابطه جنسی جز یک رابطه ساده شهوت آفرین چیز بیشتری نیست و بانوان
عوارض رابطه جنسی زیاد برای زن و مرد
هر چیزی اعتدال دارد و اگر از حد بگذرد عوارض دارد رابطه جنسی هم همینطور است . در رابطه جنسی اگر زیاده روی شود برای زنان و مردان مضر است.با مجله زیبا همراه باشید تا درباره این عوارض بیشتر بدانید
به ادامه بروید
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیمماه رجب ماه خداست، بنده رابطه اش را با خدا اصلاح مىکند،ماه شعبان ماه رسول خداست، رابطه با پیامبر و امامان علیهم السلام اصلاح مىگردد،ماه رمضان ماه مسلمین است، رابطه با آنان اصلاح مىگردد .صلوات یادتان نرود
بازاریابی رابطه مند،
فرایند مستمر جهت شناسایی و ایجاد ارزشهای جدید برای مشتریان است که در آن
منافع دو جانبه مورد توجه قرار دارد و این منافع در طول دوره عمر مشتری با
او تقسیم می‌شود.یکی از ابزارهای ایجاد روابط بلند با مشتری استفاده
از بازاریابی رابطه مند می­ باشد، ولی در حال حاضر با توجه به رقابت شدید
بین سازمان­های تجاری، تنها استفاده از رویکرد بازاریابی رابطه مند کافی
به‏نظر نمی­رسد.در این تحقیق تاثیر عناصر بازاریابی رابطه مند را با
این هم آخر این رابطه. هر چیزی توی این عالم تموم شدنیه، و من چقدر خنگم که درس نمی‌گیرم. همه چیز... همه چیز... رابطه با م هم تموم شد، باید میشد مثل همه‌ی رابطه‌های این سال‌ها. ذهن فاحشه‌ی من رابطه‌ای جدید می‌جوره...من غمی محو تو دلمه و حالم معمولیه و فقط باور نمی‌کنم، حتی همین حالا که دارم اینها رو می‌نویسم یه امید گنگی مانع میشه باور کنم بینمون تموم شده. خوابم میا  و نمیاد ولی باید بخوابم. روز سختی در پیشه روزهای سختتری هم. باید دندون به جیگر ب

برقراری رابطه میان زوجین در شب عروسی

اصرار بر برقراری رابطه میان زوجین در شب عروسی، موجب اختلالات جنسی می‌شود. « 99 درصد از افرادی که به دلیل کوچکی اندازه آلت خود به مراجعه می‌کنند مشکلی ندارند و تنها تحت تاثیر تبلیغات نادرست قرار گرفته‌اند.»

ادامه مطلب
مدت زمان مطلوب رابطه جنسی واژینال

مدت زمان مطلوب رابطه جنسی واژینالعلی رغم باور عموم که همواره طولانی بودن رابطه جنسی واژینال را الگوی مطلوب رفتار جنسی رقم میزنند ، تیم تحقیقاتی محققان امریکایی مرکب از روان شناسان ، سکس تراپیست ها و مشاوران خانواده به این نتیجه رسیده اند که طولانی شدن دخول معمولا تاثیر منفی در ارزیابی کیفیت ارتباط جنسی دارد .در نظر سنجی به عمل آمده ، طول زمان دخول به شکل زیر از سوی زوجین ارزیابی شده است :
ادامه مطلب
۵ اصل برای اینکه یک حسابدار موفق شویم.

امروزه رشته حسابداری به عنوان یک رشته دانشگاهی پر طرفدار شناخته می شود و دانشجویان و جوانان زیادی به این حرفه روی می آورند. اما متاسفانه برخی از این افراد، زمانی که وارد دنیای کار می شوند، به اصول کاربردی و عملی برای اینکه یک حسابدار موفق باشند؛ آشنا نیستند و به دلیل عدم دانش کافی در این زمینه و شکست های ناشی از یک حسابداری نا موفق، بعد از مدتی از کار خود خارج می شوند و این روند ممکن است چندین و چند سا
فواید رابطه جنسی
دیویدسون روان درمانگر جنسی می گوید : تمایلات جنسی در سلامتی ما و بهبود کیفیت زندگی ما تاثیر شگرفی دارد هم از بعد روانی و هم جسمانی آن . این مزایا یک شایعه یا حدس و گمان نیست . تمام این ۱۰ فایده با بررسی های علمی به اثبات رسیده است .
ادامه مطلب
اولین رابطه جنسی برای زوجین بسیار مهم است به دلیل این‌که همیشه اولین تجربه‌ از یک اتفاق تفکر و تصور افراد را نسبت به آن شکل می‌دهد. اولین رابطه‌ی زناشویی معمولا بر روابط بعدی زوجین تأثیر می‌گذارد؛ به طور کلی رابطه جنسی نقش مهمی در زندگی مشترک و روابط عاطفی زوجین دارد. مهم است در اولین رابطه زناشویی هر دو زن و مرد همزمان به ارگاسم برسند. رابطه جنسی لذت بخش نیاز به آموزش و افزایش آگاهی دارد. در این زمینه جلسات مشاوره جنسی زوجین را برای حل ت
سلام
امروزمیخوایم در مورد برخی سایت های حقوقی با شما صحبت کنیم .
و با معرفی این سایت ها میخواهیم به برخی مشکلات حقوقی شما کمک کنیم .
سایت های مهمی حقوقی
سایتی د رمورد دادگاه و حاشیه ها
سایتی در مورد رابطه ها
رای های مهم دادگاه
اطلاعاتی در مورد رابطه نامشروع
سایتی د رمورد رای دادگاه
رابطه نامشروع چگونه است
روش های اعتراض به رای دادگاه
به چه رابطه ای نامشروع می گویند
سایتی در مورد اعتراض به رای دادگاه
سایتی در مورد مصادیق رابطه نامشروع
شکایت ا
فروش کتاب رابطه عبد و‌ مولا استاد پناهیان با توجه به استقبال مخاطبین روال خوب و رو به رشد داشته است.
کتاب رابطه عبد و مولا دربردارنده مهم ترین مفاهیم معنوی است که با بیان شیرین و آسان گفته شده است.
پیچیدگی موضوعاتی مانند جبر و اختیار، قضا و قدر و مالکیت معنوی در این کتاب با زبان تحلیلی داستانی  نویسنده کتاب، برای مخاطب راحت شده است.
این کتاب به همت موسسه عصر بیان معنوی منتشر شده است.
شماره تماس جهت خرید  رابطه عبد و‌  در تصویر بالا آورده شده
انواع ازدواج موفق همراه با یک گزینۀ اضافی
می‌خواهم از شما بپرسم که آیا واقعاً به دنبال یک ازدواج موفق می‌گردید؟ پس باید بیخیال تمام آن حرف‌ها و آدم‌هایی بشوید که می‌گویند باید چه کار کنی و چه کار نکنی. البته یادگرفتنِ برخی موضوعات و پیش گرفتن‌شان اصلاً اشکالی ندارد، چرا که به هر حال ارزش خود را در جایگاه خود دارند، اما ممکن است عواملی حتی بنیادی‌تر از این‌ها، برای موفقیت در ازدواج وجود داشته باشند.

ادامه مطلب
اختلافات زن و شوهری بین هر زوجی پیش می آید و ممکن نیست افراد رابطه ای کاملا یکنواخت و بی دردسر داشته باشند. با این حال اگر شما می خواهید رابطه ای طولانی مدت و با دوام داشته باشید باید سعی کنید به جای آنکه همسرتان را ارعاب و تحقیر کنید، او را به خنده و عشق دعوت نمایید. راز یک زندگی مشترک موفق و شاد در این نکته کلیدیست. هرزگاهی دعوا و جروبحث میان زن و شوهر خوب است اما باید بتوانید دوباره همه چیز را آرام کرده و به عشق بازگردید.

ادامه مطلب
دوستان بیانی سلام :)
از بچگیم یادمه اولین روزی که در سال جدید قرار بود بریم مدرسه یا سرکار مادرم ما رو از زیر قرآن رد میکرد و یه کاسه آب پشت سرمون میریخت و با دعای خیر بدرقمون میکرد.
یه صدقه ای هم کنار میذاشت تا بلایا از ما دور باشه

از اونجا که امروز اولین روز کاری و تحصیلی خیلی از دوستان بیانی هست از خدا میخوام در پناه قرآن و سایه لطف اهل بیت علیهم السلام سال پر از خیر و برکت و موفقیت رو شروع کنین .
(البته ناگفته نمونه ما تو تعطیلات هم سرکار میرف
چطور در همسر داری موفق باشیم

زنان در پایدار ماندن یک رابطه زناشویی نقش بسیار مهمی دارند ، بسیاری
از خانم ها دوست دارند که در قلب شوهرشان نفوذ کنند و از او محبت ببینند.
اما گاهی با بروز خشم ، بی احساس ، بی حوصلگی باعث می شوند که شوهرشان نسبت
به آنها کم توجه شود. روانشناسان بر این عقیده اند که دریافت پیام های
دیداری در آقایان و پیام های شنیداری در خانم ها بیشتر است.
ادامه مطلب
تحریم روابط زناشویی

گاهی اختلافات زناشویی از روال طبیعی خود خارج می شود و روابط جنسی زوج را مختل می کند

چگونه یک رابطه زناشویی موفق داشته
باشیم،بروز اختلاف و عدم تفاهم در خانواده امری شایع است و هیچ خانواده ای
نیست که بتوان آن را از این معضل مستثنی دانست . اما گاهی این اختلافات و
مشکلات از روال طبیعی خود خارج می شود و تبدیل به تعارضات و اختلافات شدید
خانوادگی می گردد و روابط جنسی زوج را مختل می کند.
ادامه مطلب
آیا در مورد رابطه قبلی به همسر بگوییم؟

صحبت کردن در مورد رابطه عاطفی قبلی
آیا با همسر و یا عشق جدید در مورد رابطه قبلی و یا حتی رابطه جنسی قبلی چیزی باید بگوییم؟ اگر هر چیزی در مورد صبحت در رابطه با رابطه های قبلی شنیده اید فراموش کنید. شما می توانید در مورد روابط قبلی خود با فرد تازه تا حدی صحبت کنید ولی این صحبت کردن هم شرایط خاصی دارد.
ادامه مطلب
عوارض رابطه جنسی زیاد برای مردان
بخش زناشویی - هر چیزی به اندازه خوب است . اگر در رابطه جنسی هم زیاده روی شود مضر است . در این مطلب می خواهیم درباره عوارض داشتن رابطه جنسی زیاد برای آقایان صحبت کنیم
ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید
منبع : مجله اینترنتی هلو  www.holoo1.ir
رابطه زناشویی در حضور فرزند خواب

رابطه زناشویی بعد از بچه دار شدن خیلی مهم است، اما با گذشته خیلی فرق می‌کند. سوال بیشتر زوج‌های جوان بعد از بچه دار شدن این است که آیا می‌توانند در حضور نوزاد خواب رابطه زناشویی داشته باشند؟
گاهی والدین به دلایل گوناگون، مانند نداشتن اتاق خواب مجزا، محدودیت فضای منزل، داشتن بچه ی زیاد و شلوغ بودن منزل و گاه اهمال کاری و بی دقتی ، نمی توانند وضعیت و محیطی امن و ارام برا
پشت هر تلاشی موفقیت است. هر کسی که تلاش می‌کند در نهایت موفق می‌شود. بعد از جام جهانی و گرفتن پنالتی رونالدو بود که سایت‌ها، روزنامه‌ها و تلویزیون و همه جا پر شده بود از اینکه علیرضا بیرانوند سختی کشید و موفق شد. دائم از این صحبت می‌شد او در میدان آزادی می‌خوابید، رفتگری می‌کرد، در پیتزافروشی کار کرد اما در نهایت موفق شد.
راستش اگر چند سال پیش بود من هم همین حرفها را می‌زدم ولی الان دیگر کمی محتاط‌تر شده‌ام. شاید با بیشتر زندگی کردن و دی

رابطه زناشویی بعد از بچه دار شدن خیلی مهم است، اما با گذشته خیلی فرق می‌کند. سوال بیشتر زوج‌های جوان بعد از بچه دار شدن این است که آیا می‌توانند در حضور نوزاد خواب رابطه زناشویی داشته باشند؟
گاهی والدین به دلایل گوناگون، مانند نداشتن اتاق خواب مجزا، محدودیت فضای منزل، داشتن بچه ی زیاد و شلوغ بودن منزل و گاه اهمال کاری و بی دقتی ، نمی توانند وضعیت و محیطی امن و ارام برا
دانلود فیلم The Souvenir 2019 باز زیرنویس فارسی
خلاصه داستان فیلم :
این فیلم در مورد دختر جوانی به نام جولیا است که یک دانشجوی خجالتی اما جاه طلب است. او کم کم متوجه می شود که می تواند به صداپیشه ای موفق تبدیل شود. این در حالی است که او یک رابطه عاشقانه و آشفته را با مردی کاریزماتیک اما غیر قابل اعتماد جلو می برد. همچنان که جولیا بیشتر و بیشتر وارد این رابطه احساسی و پر تنش می شود. مادر و دوستان جولیا که به شدت نگران او هستند، در مورد این رابطه به او اخطا
  زنگ خطر برای ادامه رابطه.
توانایی دوست داشتن خود و دیگران قطعا بزرگترین هدیه‌ای است که ما دریافت کرده‌ایم. با این حال، گاهی اوقات دوست‌داشتن ما نسبت به طرف مقابل بقدری شدید است که متوجه زنگ خطرهای موجود در رابطه نمی‌شویم.
ادامه مطلب
چرا رابطه‌ی جنسی باعث وابستگی می‌شود؟

طی سال‌ها رابطه‌ی جنسی با همسر سابقم
باعث شده کارهای احمقانه‌ای بکنم. مثل وارد شدن به روابطی که هیچ برنامه‌ای
برای‌شان نداشته‌ام، فقط به این دلیل که به‌خاطر رابطه‌جنسی‌ به او وابسته
شده بودم. البته دلیلش این نبود که آن رابطه‌ی جنسی آنقدر هوش از سرم
پرانده بود که نمی‌توانستن دست از آن فرد بکشم ولی به‌این خاطر که آن
رابطه‌جنسی مغزم را فریب داده بود که از آن آدم بهتر روی زمین پیدا
نمی‌شود.
سومین رکن موفقیت داشتن روابط مهر انگیز و عاشقانه است. اینها روابطی هستند که شما به کسانی که دوست دارید و به آنها بها می دهید برقرار می کنید و تاثیر داشتن روابط مهر انگیز و عاشقانه در رابطه چیست؟
اینها معیاری هستند که نشان می دهند به عنوان یک انسان تا چه اندازه در کار تان موفق هستید. بخش اعظم خوشبختی و نارضایتی شما ناشی از رابطه است که با دیگران دارید. این رابطه شما با دیگران است که از شما یک انسان واقعی می سازد. 
یکی از کیفیات کلیدی در عملکرد ا
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از روزیاتو : سعیده اکبری: مراقب باشید: این ۱۰ علامت به شما نشان می‌دهد که شما درگیر یک رابطه عاطفی مسموم هستید.
اگر برایتان این سؤال پیش آمده که آیا در رابطه عاطفی و عاشقانه شما با همسرتان یک جای کار می‌لنگد و انگار یک چیزی درست سر جایش
ادامه مطلب
روش های دیر ارضا شدن در رابطه جنسی
دیر ارضا شدن یا تلاش برای برقراری رابطه جنسی طولانی همواره یکی از دغدغه های اصلی زوجین بوده و با تکنیک ها و مهارت هایی می توان به این توانایی رسید.

ستاره | سرویس زناشویی - بسیاری از زوج ها تمایل دارند تا تجربه ی یک رابطه جنسی مناسب و لذت بخش را داشته باشند. صرفا برقراری یک رابطه جنسی مناسب به مدت زمان آن بستگی ندارد، بلکه کیفیت آن نیز از عوامل مهم و تاثیر گذار تلقی می شود. در این مطلب سعی بر این است تا کلیه روش
راز موفقیت چیست؟
اگر زندگی افراد موفق را دنبال کنیم به نکات قابل تاملی برخورد می کنیم . اولین و اساسی ترین خصوصیت افراد موفق، پشتکار است. این افراد از شکست نه تنها نا امید نمی شوند بلکه هر شکست برایشان درسی جدید است. شکت نشان دهنده ایرادات است و با رفع آنها مسیر صحیح یافته می شود. در بسیاری مواقع ایده ای درست با مسیری اشتباه به شکست می خورد. لذا اگر بازخوانی صحیحی صورت پذیرد آنگاه در انتخاب راه درست تجدید نظر می شود.
داشتن شبکه ای قوی از دوستان

زنگ خطر برای ادامه رابطه.

توانایی دوست داشتن خود و دیگران قطعا بزرگترین هدیه‌ای است که ما دریافت کرده‌ایم. با این حال، گاهی اوقات دوست‌داشتن ما نسبت به طرف مقابل بقدری شدید است که متوجه زنگ خطرهای موجود در رابطه نمی‌شویم.
ادامه مطلب
اموزش نکات رابطه عاطفی در ما
وقتی اینجا هستید یعنی رابطه تان برایتان مهم است و برای آن دغدغه داریدبه شما تبریک میگویم چون از خیلی های دیگر که ارزش این مفاهیم را نمی فهمند به مراتب جلوتر هستید

در این درس درباره روابطی صحبت می کنیم که جدیست ، از شما می خواهم تا انتهای درس منطق و عقل خود را رها نکرده و به دکتر شیری و ۱۶ سال تجربه مطلب داری و مشاوره اش اعتماد کنیدرابطه عاطفی فرمول پذیر و دستور آشپزی نیست ، ما باید مسئولانه در روابط مان عمل کنیم و
یکی از مهمترین و ساده ترین مفاهیمی که بنظر حقیر باید در تمام کارها به آن توجه داشته باشیم این است که چطور منابع را به کارها و فعالیت ها تخصیص می دهیم.
اگر ما می خواهیم در کسب و کار موفق شویم، اگر می خواهیم در رشد علمی موفق شویم، اگر می خواهیم در زندگی شخصی موفق شویم، اگر می خواهیم در رشد معنوی و خودسازی موفق شویم، اگر می خواهیم در روابط خانوادگی و فردی و اجتماعی موفق شویم، اگر می خواهیم در میدان مبارزه موفق شویم و خلاصه برای هر موفقیتی باید به
دانلود فیلم The Souvenir 2019 باز زیرنویس فارسی
خلاصه داستان فیلم :
این فیلم در مورد دختر جوانی به نام جولیا است که یک دانشجوی خجالتی اما جاه طلب است. او کم کم متوجه می شود که می تواند به صداپیشه ای موفق تبدیل شود. این در حالی است که او یک رابطه عاشقانه و آشفته را با مردی کاریزماتیک اما غیر قابل اعتماد جلو می برد. همچنان که جولیا بیشتر و بیشتر وارد این رابطه احساسی و پر تنش می شود. مادر و دوستان جولیا که به شدت نگران او هستند، در مورد این رابطه به او اخطا
رابطه جنسی بدون ارگاسم یا کارزا KAREZZA چیست؟

هم آغوشی بدون ارگاسم رابطه زوجین را صمیمی تر می کند‎

ارگاسم باعث آزاد شده موادی معتاد کننده مانند دوپامین می شود که انتقال دهنده های عصبی مربوط به لذت است ولی کارزا باعث ترشح هورمون عشق یا هم آغوشی به نام اکسی توسین می شود که مدت زمان بیشتری در بدن باقی می ماند
ادامه مطلب
اموزش نکات رابطه عاطفی در ما
وقتی اینجا هستید یعنی رابطه تان برایتان مهم است و برای آن دغدغه داریدبه شما تبریک میگویم چون از خیلی های دیگر که ارزش این مفاهیم را نمی فهمند به مراتب جلوتر هستید

در این درس درباره روابطی صحبت می کنیم که جدیست ، از شما می خواهم تا انتهای درس منطق و عقل خود را رها نکرده و به دکتر شیری و ۱۶ سال تجربه مطلب داری و مشاوره اش اعتماد کنیدرابطه عاطفی فرمول پذیر و دستور آشپزی نیست ، ما باید مسئولانه در روابط مان عمل کنیم و

از دست دادن نعوظ حین رابطه‌جنسی

از دست دادن نعوظ حین رابطه‌جنسی
ابتدا باید متذکر شویم که این پدیده ای بسیار متداول بین مردان است و ممکن است در هر سنی از زندگی جنسی ایجاد شود. مسائلی همچون استرس، اضطراب و درگیریهای فکری از عوامل مهم محسوب می شوند. از دست دادن نعوظ ممکن است منجر به مشکل روحی شود که به دو دلیل اصلی اتفاق می‌افتد:
ادامه مطلب
متاسفانه امروزه دوکلمه عشق و علاقه را یکی میدانند و همین که یکی از این دو را درون خود ودیگری میبینند فکر میکنند باید یک زندگی مشترک را شروع کنند اما اینطور نیست.علاقه به معنای وجود شباهت و عشق زمانی به وجود می آید که بامشاهده علاقه اگر بخواهند یک رابطه عاطفی عمیقی را بوجود آورند که هیچ چیزی نتواند بین آنها جدایی اندازد و آنچنان دیوانه یکدیگر شوند که شب و روز فکرشان از یکدیگر خالی نماند آن وقت است که میگدیند این دو عاشق یکدیگر هستند.و همین عش
 ﻭﻗﺘ ﺩﺭ ﺧﻮﺍﺏ ﺩﺪ ﻪ ﻓﺮﺷﺘﻪ ﺍ ﺑﻪ ﺍﻭ ﻔﺖ: ﺍﺯ ﺷﺸﺼﺪ ﻫﺰﺍﺭ ﺣﺎﺟ ﺴ ﺣﺎﺟ ﻧﺴﺖ، ﻣﺮ ﻋﻠ ﺑﻦ ﻣﻮﻓﻖ، ﻔﺸﺮ ﺩﺭ ﺩﻣﺸﻖ ﻪ ﺑﻪ ﺣﺞ ﻧﺎﻣﺪ. ﻋﺒﺪﺍﻟﻠﻪ ﺑﻪ ﺩﻣﺸﻖ ﺭﻓﺖ ﻭ ﻋﻠ ﺑﻦ ﻣﻮﻓﻖ ﺭﺍ ﺩﺪ ﻪ ﺎﺭﻩ ﺩﻭﺯ ‏(ﻨﻪ ﺩﻭﺯ، ﺗﻌﻤﺮ ﻭ ﻭﺻﻠﻪ ﺮﺩﻥ ﻔﺶ ﻫﺎ ﺧﺮﺍﺏ ﻭ ﺎﺭﻩ‏) میکند
ادامه مطلب
وقتی یک خودشیفته می‌گوید: دوستت دارم!

اگر با یک خود شیفته در رابطه هستید پس می‌دانید که رابطه‌تان یک طرفه است‎

اگر با یک خود شیفته در رابطه هستید پس می‌دانید که رابطه‌تان یک طرفه است. زمانهایی را تجربه کرده‌اید که بینهایت دلگیر شده‌اید، غصه خورده‌اید و به سلامت عقل خود شک کرده‌اید که واقعا چرا تا الان در این رابطه‌ی مسموم مانده‌اید.
ادامه مطلب
اعتیاد به رابطه جنسی چیست؟
اعتیاد به رابطه جنسی چیست؟ اعتیاد به رابطه جنسی (sex addiction) گونه ای از اعتیاد است که استرس و ناملایمات دوران کودکی میتواند علت آن باشد.

ستاره | سرویس زناشویی - زمانی که فرد قادر به تعویق انداختن تمایلات و رابطه‌های جنسی نباشد به اعتیاد به رابطه جنسی یا اعتیاد جنسی مبتلا میباشد. در واقع رابطه جنسی و اندیشدن به آن افکار فرد معتاد را تحت سلطه خود قرار داده و نیاز به انگیختگی جنسی جای نیاز به صمیمت را در وی می‌گیرد. علت ا
عوارض و خطرات جدی قطع رابطه جنسی و زناشویی
برقراری رابطه جنسی و زناشویی فواید بسیاری دارد ، فوایدی که تاثیر ان روی سلامت جسمی و روحی زوجین دیده می شود.
همانطور که یک ورزشکار بعد از ترک ورزش دچار مشکل می شود و بدنش توانایی های سابق را ندارد یک زن و مرد متاهل هم که رابطه زناشویی داشته اند با ترک آن به مدت تقریبا طولانی دچار عوارضی خواهند شد.
قطع رابطه جنسی به بدن شما آسیب میزند

عوارض ترک رابطه جنسی و زناشویی برای بدن
ادامه مطلب
بالاخره و با طی دقیقا یک ماه رابطه با ح دیروز تموم شد.
چی شد؟ ح خواست فیلم رابطه‌ی من و میم رو ببینه، دید و تمام. اون گفت شما خیلی هم رو دوست دارطن، میم خیلی تو رو دوست داره و من نمی تونم وارد رابطه‌ی شما بشم. 
حالم خیلی بد نییت نمی دونم چرا! خوابم میاد. استادم گفته تا  ۱۰ روز دیگه کاری رو بهش تحویل بدم. فعلا باید مشغول اون شم. ح واقعا دوسم داشت .. بگذریم.. تمام شد.. کاش دیگه عاشق نشم.
صادرات کتاب نگاهی به رابطه عبد و مولا به راحتی انجام میشود و با استقبال مخاطبین روبرو شده است.
این کتاب مفاهیم مهم و حکمت آموز مانند جبر و اختیار و مالکیت در زندگی را با بیانی قابل فهم برای هرکس و با ذکر داستان و دلیل بیان کرده است.
خرید کتاب:
۰۹۳۰۵۰۵۰۳۱۳
مقاومت کردم، این بار شکل جدیدی در رابطه ظاهر شدم، برای خودم قیمت گذاشتم، نپرداخت، رها کردم.
بله واقعیت همین است که کسی حاضر نیست برای بودن با تو چیزی بپردازد، رابطه‌ای که از سر خوش‌گذرانی‌ست و دیگر هیچ اما فهمیدم که مفت هم نفروشم، اهل معامله شده‌ام، شاید اینجور بهتر است، می‌دانم حدیقفی ندارد، اما خوبیش این است که خودم را مفت نمی‌بازم.
گمان هم نکنم جز میم کسی حاضر به معامله شود. مهم نیست لااقل از امروز معیاری برای رابطه دارم، البته پیاده
خانم وآقایی که چند ساله ازدواج کردی و از رابطه با همسرت راضی نیستی
خانمی که میگی یه چیزی بگو شوهرم #عاشقم بشه 
آقایی که میخوای مرد خوبی باشی
زندگیتو متحول کنبا شیاف ماریانا رابطه ای لذت بخش تر خواهید داشت

قیمت: 99 تومن ♦️ ارسال رایگان و کاملا محرمانه

مشاوره و سفارش ۰۹۹۲۱۸۰۳۷۹۷ ۰۹۳۶۶۵۹۷۲۰۴
سفارش و مشاوره تلفنی از 9 صبح تا 9 شب یکسره
قیمت کتاب رابطه عبد و مولا با توجه به محتوای ارزشمند آن مناسب می باشد.
کتاب رابطه عبد و مولا از بهترین کتاب های توصیف کننده مفاهیمی مانند جبر و اختیار، قضا و قدر و نوع مالکیت بنده در مقابل خداوند متعال است.
این کتاب با زبانی شیرین و داستانی، مفاهیمی که به نظر خیلی ها سخت می آید، ساده بیان کرده است.
ارزش ریالی این کتاب بسیار بیشتر از این حرف هاست.
برای خرید این کتاب با موسسه عصر بیان معنوی در تماس باشید:
دفتر موسسه بیان معنوی: ۰۲۱۷۷۶۵۰۵۷۶
فروشگا
رابطه عاشقانه موفق به نظر کار ساده ای میرسد و به همین خاطر همه ی مردم بدون تحقیق و بررسی، با باورهای غلط وارد رابطه عاطفی می شوند و بعد از مدت کوتاهی، رابطه عاشقانه موفق آنها به شکست منجر می شود و تنها دلیل این شکست، مطالعه نکردن است! همه ی مردم جامعه، به محضی که وارد رابطه عاشقانه موفق می شوند، فکر می کنند که خوشبخت ترین انسان روی کره ی زمین هستند، چون در ابتدا همه چیز برای شما خوب به نظر می رسد و چون طرف مقابل خود را به خوبی نمی شناسید، نمی تو
هر آنچه در رابطه با سامسونگ گلکسی Z Flip می‌دانیم!
دومین گوشی انعطاف پذیر سامسونگ که با نام گلکسی زد فلیپ از راه می‌رسد، دارای طراحی متفاوتی در مقایسه با گلکسی فولد است. این اسمارت فون دارای طراحی مشابه با موتورولا ریزر بوده و مانند گوشی‌های تاشوی قدیمی است. بر اساس گزارش‌ها، سامسونگ این گوشی هوشمند را در نمایشگاه CES 2020 پشت درب‌های بسته به نمایش گذاشته است.
 گوگل و سامسونگ باید از رویکرد مایکروسافت برای سرفیس Duo الگو بگیرندموبایل‌های تاشو
برای کسی وقت بزارید که براتون وقت میزارهبرای کسی بمیرید که براتون تب کنهاین مثل درستی استارزشمندی خودتون رو در هر شرایطی حفظ کنیدبدونید اگر در رابطه ای باشید که برای طرف مقابلتون مهم نیستید، فقط وقتتون رو تلف کردیدچون اون هیچ آینده ای رو برای این رابطه متصور نیستملاک تشخیص اش هم وقت گذاشتنهصرف وقت و زمان برای یک رابطه، سنگ محک اینه که اون آدم شمارو دوست داره و میخواد با شما ادامه بدهنه اینکه از رو شیکم سیری رفتار کنه و عین خیالش نباشه
نمیدانم چرا اینطوری شده ام!کلا باران که می‌بارد، حال دلمان به هم می‌خورد...نمی‌فهمم چرا اینطوری میشوم... اصلا یهو همه خاطراتت، همه حرف هایی که در ته قلبت مانده، همه و همه یهو زنده می‌شوند...یهو همه حرف هایی که دلت میخواهد بزنی و از خاطر برده ای، یهو، همه و همه، زنده می‌شوند...کاش دیگر باران نبارد!...یا لااقل اگر می‌بارد،...آرام ببارد!... مراعات دل خسته مان را بکند... اخر گوشه دلمان کودکی، خواب رفته!کودکی که خیلی خسته است...خسته از زندگی..از دنیا با
نمیدانم چرا اینطوری شده ام!کلا باران که می‌بارد، حال دلمان به هم می‌خورد...نمی‌فهمم چرا اینطوری میشوم... اصلا یهو همه خاطراتت، همه حرف هایی که در ته قلبت مانده، همه و همه یهو زنده می‌شوند...یهو همه حرف هایی که دلت میخواهد بزنی و از خاطر برده ای، یهو، همه و همه، زنده می‌شوند...کاش دیگر باران نبارد!...یا لااقل اگر می‌بارد،...آرام ببارد!... مراعات دل خسته مان را بکند... اخر گوشه دلمان کودکی، خواب رفته!کودکی که خیلی خسته است...خسته از زندگی..از دنیا با
یه اقای محترم ایرانی هست،
که همین جا زندگی میکنه
زن و بچه ها داره
ادم خیلی دوست داشتنی سالم و خوبی به نظر میرسه

فقط من نمیفهمم چرا دوست نداره من با خانمش اشنا بشم!

به نظرم توی رابطه سالم و رابطه ای که ادمها به هم اعتماد دارن مرد تقریبا همه جهان رو به خانمش معرفی میکنه چون خانمش هم جزوی از وجودشه.
برام فقط عجیبه.

اختلاف سنی من و خودش و خانمش فکر کنم خیلی کم باشه. 
یعنی چند سال که هیچی نیست.

در کل برام عجیبه.

یعنی چطور ممکنه خانم یه همچین مر
اغلب مردم به دنبال پیشرفت و موفقیت هستند و به دنبال شخصیت بهتری می گردند اما از جهت ترقی و پیشرفت هیچ گونه اطلاعی ندارند و از ویژگی های افراد موفق بی خبرند. اگر شما هم می‌خواهید یک انسان موفق باشید می‌توانید از عادت‌های آن‌ها که در این مقاله ذکر می شود، الگو بگیرید و در خود پرورش دهید تا در زندگی خود به خوشبختی برسید.
ادامه مطلب
اغلب مردم به دنبال پیشرفت و موفقیت هستند و به دنبال شخصیت بهتری می گردند اما از جهت ترقی و پیشرفت هیچ گونه اطلاعی ندارند و از ویژگی های افراد موفق بی خبرند. اگر شما هم می‌خواهید یک انسان موفق باشید می‌توانید از عادت‌های آن‌ها که در این مقاله ذکر می شود، الگو بگیرید و در خود پرورش دهید تا در زندگی خود به خوشبختی برسید.
ادامه مطلب

عملیات های محدود نیمه اول سال 1360 جنگ را از بن بست خارج کرد. می گویند انسان های موفق بن بست نمی شناسند؛ یا راه را می یابند یا راه را می سازند. حسن  باقری را می توان در زمره این افراد دانست.

ملاقات در فکه (زندگی نامه شهید باقری) ص 133

همه می‌دانیم که مرد‌ها از مریخ آمده‌اند و زن‌ها از ونوس و همین باعث می‌شود ایجاد یک تعادل کامل در رابطه‌شان کار سختی شود. به گفته‌ی روانشناسان خیلی از این اشتباهات میان خانم‌ها مشترک‌اند و زیاد دیده می‌شوند. اگر دوست دارید رابطه‌تان بهتر و عمیق‌تر باشد و اشتباهات کمتری در رابطه با مرد زندگی‌تان مرتکب شوید با ما همراه باشید.
ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خودکار ستاره دار